Bleach RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vězení

2 posters

Goto down

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

Vězení          Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Guaire Mon Jun 01, 2015 3:51 pm

Trochu jsem zbystřil, jestli chtěl, otce zabít to už se mi nelíbilo. "Proč následuji Kyusina? Do toho ti nic není." Odseknul jsem a poslouchal jsem dál. Kangaeovo přátelství jsem ignoroval. Co mi je do toho, že byl přítel, co já vím s Akimonem. Potom jsem dostal pout, který potlačující reaitsu. Bylo to celkem zajímavé a přemýšlel jsem, že bez pomoci zvenčí se nedostanu ven. Kouknul jsem se na Kangaeo když mi říkal poslednu věc. Jen to zkus zabít Kyusina. "Zkřivíš jen vlásek Kyusinovi a já budu tvoje noční můra." Chvilku jsem mlčel a potom jsem pokračoval. "Akimonovi to vyřídím." Sice jsem mu řekl v naválu hněvu že budu jeho noční můra. Po chvíli jsme dorazili na samotky a zavřeli mě, povzdechnul jsem si a koukal jsem po cele, ale moc vidění tu nebylo. Vyndal jsem si karty který mi nechali asi jim to nepřišlo nebezpečný tím líp pro mě. Začal jsem si hrát na samotce s kartama a doufal jsem, že mi je neseberou.
Guaire
Guaire
Espada
Espada

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 24. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Vězení          Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru