Bleach RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Náměstíčko

2 posters

Goto down

Náměstíčko Empty Náměstíčko

Příspěvek pro Grey Tue Dec 25, 2018 12:04 am

Poměrně malé náměstí v poměru s ostatními divizemi. Ale i tak neztrácí na své důležitosti, protože se nachází v samotném středu celé části určené šesté divizi. Hlavním znakem tohoto náměstíčka je velká mramorová fontána ve středu náměstíčka. U fontány se nachází skromný rozcestník a informační tabule.

Náměstíčko Charle10
Grey
Grey
Shinigami
Shinigami

Poèet pøíspìvkù : 1598
Join date : 08. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Náměstíčko Empty Re: Náměstíčko

Příspěvek pro Grey Wed Dec 26, 2018 5:58 pm

Gaho "Grey" Haiiro
---> Hospoda

Pomalým krokem přes různé cesty se nakonec dostal do kasáren šesté divize a zastavil se až na všem známém náměstíčku. Ostatní Shinigami z Šestky si Greye pečlivě prohlíželi. Bělovlasá, vysoká postava s divnými dodatky, které na většině lidí nebyly... a to započalo šepot mezi nimi. Grey si toho nijak nevšímal, nezajímalo ho to a jenom prošel okolo nich, aby se mohl posadit na lavičku. Posadil se, roztáhl své ruce a lokty opřel o zadní část lavičky podpírající jeho záda (netuším jak to se to nazývá). Oddechl si.
Přemýšlel nad různými věcmi, které nebyli nijak důležité. Vzpomínal na svoji krátkou návštěvu v hospodě. Stále cítil tu hořkost v ústech z těch ubohých opilců. "Tak pěkná hospoda..." musel si povzdechnout. Ale na druhou stranu, potkal někoho zajímavého. Nevěděl jak se tedy jmenuje, ale mohl vydedukovat, že je z Jedničky. Svým způsobem mu slíbil trénink, takže by se tam měl někdy stavit. Kdo ví, možná on vyhledá Greye.
Pokračoval v relaxování na lavičce. Vzhlédl na modrou oblohu bez mraků a užíval si paprsky dopadající na jeho tvář. Byl poměrně pěkný, slunný den. Všichni měli něco na práci, někam chodili, buď trénovali nebo si užívali čas s přáteli... nom, byla ale celkem škoda, že se nic moc nedělo. Žádný event, co by rozproudil krev všech v divizi. Ale zase co se dalo dělat, divize neměla kapitána ani více-kapitána, všechno šlo více méně přes Vrchního kapitána a jeho první divizi. Zajímalo ho, jak to bude v Šestce vypadat za několik let...
Grey
Grey
Shinigami
Shinigami

Poèet pøíspìvkù : 1598
Join date : 08. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Náměstíčko Empty Re: Náměstíčko

Příspěvek pro Matsuida Akiyama Wed Dec 26, 2018 6:37 pm

"Konečně jsem se uzdravil, no že to teda trvalo. Ten Mizuki mi ale dal zabrat. No nic, konečně čas si jen tak sednout na mé oblíbené místo a odpočívat." *Přícházím okolo té nádherné fontány. V tom se podívám na své oblíbené místo, které je zabrané nějakým divným shinigamim. Přijde mi povědomí, někdy jsem ho určitě u nás v 6. divizi viděl, ale nikdy jsem se s ním moc nebavil.* "Konečně nadchází čas, kdy se seznámím s někým z mé divize, jen musím se udržet v klidu. Nechápu proč, ale lidi nemají rádi, když se jim řekne, že mají hezké kosti. No... s tím asi již nic neudělám." *Pomalu se začnu přibližovat k tobě.* Zdravím, my se ještě neznáme, jmenuje si Matsuida Akiyama, stačí Matsuida.
Matsuida Akiyama
Matsuida Akiyama
Shinigami
Shinigami

Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 17. 12. 18

Návrat nahoru Goto down

Náměstíčko Empty Re: Náměstíčko

Příspěvek pro Grey Wed Dec 26, 2018 8:31 pm

Gaho "Grey" Haiiro

Začal tam pomalu z toho klidu a horkého počasí usínat. Modrá obloha byla natolik hypnotizující, že Greyova víčka se sotva držela nahoře, tak aby stále viděl na oblohu. Jeho ruce opřené lokty o lavičku sklesly a hlava mu padla lehce na stranu. Pomaličku se uvolňoval jako tající kus ledu, pomalu ale jistě. Jenomže, vtom ho něco nebo spíš někdo přerušil.
Vysoký, vychrtlí a mladý Shinigami s podobnou barvou vlasů jako Grey. Kdo to byl? Nikdy ho předtím neviděl... nebo si to alespoň myslel. Možná ho na okamžik zahlédl na Akademii? Nebo když jednoho dne procházel divizí stejně jako teď? Netušil a žádná konkrétní vzpomínka mu nepřišla na rozum. Mohl to jasně popsat jako jejich první setkání. "Grey," odpověděl celkem suše. Lidi jen tak k někomu nepřišli a nezačali se seznamovat... nebo aspoň Grey ne.
"Ehm, proč jsi mě oslovil?" zeptal se jako absolutní introvert aka antisociál. Však ještě před chvílí si tam někde na druhé straně náměstíčka šeptali o něm a pochyboval, že to byly nějaké lichotky. Ale... mladík se sněhově zbarvenými vlasy nevypadal sám jako řádový Shinigami. Rozhodně se odlišoval, což usoudil po tom, co si ho od paty k hlavě prohlédl. Musel uznat, že mu aspoň dělal dobrý stín když už nic jiného.
Grey
Grey
Shinigami
Shinigami

Poèet pøíspìvkù : 1598
Join date : 08. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Náměstíčko Empty Re: Náměstíčko

Příspěvek pro Matsuida Akiyama Wed Dec 26, 2018 9:29 pm

"Sakra! Zase zním jako totální idiot. No... to se asi se mnou potáhne až do smrti. No, zní to jako bych jí otravoval, potřebuji buď co nejrychleji zlepšit situaci, nebo skidaadlenout do svého bytu. Vlastné stále nemám dodělano pár kousků tam..."Zajímá mne, kdo mi zasedl mé oblíbené místo na sezení. *Usměji se* A také by bylo dobré potkat více lidí z naší divize. Upřímně, od té doby, co jsem se sem přidal, tak jsem se s nikým pořádně neseznámil, tak jsem si řekl, že toto by mohla být úžasná příležitost na to začít. "Fajn, toto jako vždy znělo totálně špatně. Asi bych měl co nejrychleji utéct do svého malého bytku a tam si jít vyřezávat.. bylo by to nejjednodušší"
Matsuida Akiyama
Matsuida Akiyama
Shinigami
Shinigami

Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 17. 12. 18

Návrat nahoru Goto down

Náměstíčko Empty Re: Náměstíčko

Příspěvek pro Grey Wed Dec 26, 2018 10:22 pm

Gaho "Grey" Haiiro

A tak začal mluvit. Následoval celkem dlouhý monolog pro Greye si vyslechnout, ale nebyl nijak... nudný. Hned při první větě zareagoval sklopením pohledu na svůj klín. "Zasedl místo, hm," kdo mu sakra dal právo na tohle místo? A jak měl asi vědět, že to bude zrovna jeho oblíbené? Nikde tu žádná cedule s nápisem "Nesedejte, přijde za vámi nějaký anorektický maniak a začne vás vyhazovat #peace"! Musel tlumit ten cringe úsměv, který se mu snažil vyrašit na tváři.
"No, jsem poměrně nováčkem v Šestce," informoval Matsuidu. "Máš problémy s hledáním si společnosti?" nadhodil okamžitě otázku se seriózním výrazem i tónem v hlase. Hey, bylo by fajn tu někoho znát. Možná by potom poloviční polehávání na lavičce nebylo tak nudné. Tak nějak čekal odpověď a doufal, že tu nebude klást jako jedinej otázky, protože to by nikdy nemohlo vést kvalitní diskuzi, že? O čem se vůbec Shinigami bavili? O jejich dlouhých a pevných mečích? Určitě v tom muselo být i něco jiného... a Grey to měl okusit hned za pár chvil!
Grey
Grey
Shinigami
Shinigami

Poèet pøíspìvkù : 1598
Join date : 08. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Náměstíčko Empty Re: Náměstíčko

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru