Bleach RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hospoda

5 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Hospoda                         Empty Hospoda

Příspěvek pro Kensuke Takudo Tue Dec 11, 2018 4:36 pm

Pití a jídlo všeho druhu.
Kensuke Takudo
Kensuke Takudo
Vrchní Kapitán
Vrchní Kapitán

Poèet pøíspìvkù : 296
Join date : 02. 01. 14

Návrat nahoru Goto down

Hospoda                         Empty Re: Hospoda

Příspěvek pro Hiro Kazuhika Mon Dec 17, 2018 7:02 pm

Víte, relaxace má spoustu podob. Někdo rád medituje, někdo si dá horkou koupel, někdo si rád jen povídá, někdo si rád zacvičí, někdo si přečte knihu a někdo chce relaxovat u skleničky dobrého alkoholu. A mezi ně patřím i já, tedy ne že bych byl nějaký alkoholik, spíše jen příznivec, který si jednou za čas dá. Ikdyž tedy není ráno či poledne asi zrovna vhodný čas, nikdo vám nikdy neřekl, že v určitou hodinu nemůžete relaxovat. A tak jsem se zašil do jediné hospody tady v seireitei a objednal si skleničku saké, nic extra složitého. Díky počtu shinigami a vzhledem k času tu moc lidí nebylo, něco kolem tří shinigami, které jsem tu zahlédl, ale nikdo z nich nepil alkohol + ještě barman, který mi před chvilkou zrovna nalil. "Hm, co budu dělat celý zbytek dne ? Však vůbec nevím, co mě dnes čeká. No, asi to zatím vidím tak, že zůstanu zde, v hospodě, a budu jen popíjet. Nebo že bych šel dnes ještě trénovat, či vymýšlet nové schopnosti pro mou Kuroyusu?" A takhle si tam sedím na stoličce, opřený o stůl, a přemýšlím nad tím, co mě dnes vlastně ještě čeká.
Hiro Kazuhika
Hiro Kazuhika
Shinigami
Shinigami

Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 12. 12. 18

Návrat nahoru Goto down

Hospoda                         Empty Re: Hospoda

Příspěvek pro Kodoku Mon Dec 17, 2018 7:27 pm

Hospoda na mýtince nikdy nepatřila k mé oblíbené maturitní četbě, ale hospoda v Soul Society bylo místo mých slastí a radostí. Když jsem vešel, mohl jsem spatřit nespočet lahvinek hned za barem navalilo se mi ze vzpomínek na víkendovou párty. Očima jsem sjel všechny ty vodky, absinthy a bylinné zvěrstva, než jsem spatřil tu vyvolenou - flaška stoleté whiskey. Právě tenhle pohled napravil neplechu v mém žaludku a rozzářil úsměv na mé líbezné tváři. Jako správný štamgast jsem usedl za bar, nemohl bych totiž snést pomyšlení, že sedím u stolu sám. Kdyby se tak našlo nějaké sličné děvče, to by bylo hned radosti. Když se konečně usadím, velmi příjemná obsluha se zeptá na objednávku, neváhám. ,,Tu nejlepší whiskey, dvojitou!" Zvolám na všechna nebesa a netrpělivě vyčkávám. Prozatím jsem neměl tušení, kam mě mé kroky dnes zavedou, ale měl jsem po šichtě, Soul Society bylo v bezpečí a můj panák právě dorazil na stůl. Nerad jsem připíjel na svoje ex, ale kopnout jsem to do sebe prostě musel. Rychlým gestem jsem naznačil obsluze, že by další panák přišel vhod. Teprve poté jsem se zadíval po hospodě. Bylo tu celkem prázdno, poznal jsem maximálně tak jednoho moulu ze stejné divize, ve které jsem byl já, ale jméno jsem si vybavit nedokázal. Spíš jsem vyhlížel nějakou pěknou servírku na dnešní večer. 
Kodoku
Kodoku
Shinigami
Shinigami

Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 17. 12. 18

Návrat nahoru Goto down

Hospoda                         Empty Re: Hospoda

Příspěvek pro Hiro Kazuhika Mon Dec 17, 2018 7:44 pm

Jen tak si popíjím sklenku saké, která už je skoro prázdná, přičemž si pořád podpírám hlavu rukama a přemýšlím nad tím, co dneska budu dělat a co budu vůbec dělat se svým životem. Když v tom si do hospody nakráčí alkoholik 3. divize, ten idiot, Kodoku, který byl všem lidem z 3. divize moc dobře znám. Hlavně kvůli věcem, které už jsem tu jmenoval. Ale je pravda, že jsem měl čekat, že zrovna tady by se objevil. A taky hned zamířilk jeho oblíbené části - k baru, kde byl všemožný alkohol. A jak se mu hned oči rozzářili, když jej spatřil. " Ježišmarja, to je zas ten otravný idiot..." Přeruší mé myšlenky o strávení dne. A pak mi došlo, že vůbec nevím, jestli máme nějaký plán jako celá divize na dnešek. A jestli to mohl někdo vědět, tak to byl on, jelikož byl nejblíže. Pomalu sesednu ze stoličky a vezmu skleničku se saké do ruky. Pohodovým krokem si dokráčím k baru a sednu si vedle něj, po levé straně. Pak zaujmu stejnou pozici jako předtím - opřel jsem se o své ruce. Byl jsem ticho, nic jsem neříkal a čekal. "Možná že to nebude až zas takový trouba..."
Hiro Kazuhika
Hiro Kazuhika
Shinigami
Shinigami

Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 12. 12. 18

Návrat nahoru Goto down

Hospoda                         Empty Re: Hospoda

Příspěvek pro Kodoku Mon Dec 17, 2018 8:06 pm

Myslel jsem si, že budu muset obsluhu požádat znovu o mou druhou skleničku, ale když už jsem prstem skoro vyryl díru do krásného javorového dřeva, ze kterého byl bar postaven, přistál přede mě druhý dvojitý panák kvalitní whiskey. Tentokrát už sloužil k vychutnání. Přivřel jsem oči a ke skleničce jsem si přivoněl, nasál krásnou vůni, ke které perfektně seděla vůně celého baru i javorového stolu. Sklenici jsem opatrně přiložil ke svým rtům a whiskey jsem pustil jen ke špičce jazyku. No co víc na to říct, byla to paráda. Po chvíli jsem obsah skleničky vyklopil přímo do sebe, asi dvě vteřiny nechal na jazyku a poté vše polkl. Prázdnou jsem ji poté poslal po baru k barmanovi, na jehož otázku, zda-li si dám další přišlo jen přikývnutí. V tom už se vedle mě posadil chlapec z naší divize. Vypadal jako holobrádek, pochybuji, že vůbec nějakou děvu do postele dostal nebo hollowa skolil. Ale jak praví staré přísloví - nesuď rum podle flašky. Holobrádek se však jen usadil a opřel se na bar. ,,Lehnout si k tomu nechceš?" Musel jsem na něj nasměrovat lehce rýpavou otázku. Abych jednoho dne docílil svého cíle, potřeboval jsem se stejně stát kapitánem a jeden ze způsobu byl zabít současného kapitána. A co pro to bylo dobré? Sběr informací, dělání spojenectví a tvorba intrik. Kujme pikle dokola okolo sto- teda baru! Bylo tedy potřeba nahodit přátelštější chování. ,,Tak chlapče," nemohl jsem si vybavit jeho jméno, nejspíš mi ho ani nikdy neříkal a nebyl pro mě zatím důležitý, ,,co ty tady takhle sám, pozdě večer?" Opět se jednalo o narážku, byl dospělý, byl to Shinigami a pozdě večer? To pro nás snad ani neexistovalo. 
Kodoku
Kodoku
Shinigami
Shinigami

Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 17. 12. 18

Návrat nahoru Goto down

Hospoda                         Empty Re: Hospoda

Příspěvek pro Hiro Kazuhika Mon Dec 17, 2018 9:29 pm

Ta duše musí být fakt idiot. Nejenže nejdřív má nevhodé poznámky na mé opření o stůl, jelikož je ráno a já jsem pořád znaven a musím se probudit, zároveň kdo by neměl rád pohodlí, poté mi začal říkat "chlapče", což tedy rozhodně není vhodné pojmenování mé osoby a nakonec ještě řekl, že je večer. Já vám nevím, ale ta duše by měla přestat pít alkohol, jelikož ho očividně nezvládá, když brzo z rána řekne, že je večer. Nejdříve jsem uvažoval nad dalším mlčením, ale poté jsem se rozhodl promluvit, jelikož nikdo nemá rád rozpory mezi členy jakéhokoliv týmu, natož divize. "Promiň chlapče, ale myslím, že ty jsi víc chlapec než já." Hodím na něj ironický úsměv a poté se otočím ke skleničce, která měla už fakt málo obsahu uvnitř, který následně polknu a předemnou už je jen prázdná sklenice. " A navíc, kdybys to nevěděl, chlapče, je ráno, skoro dopoledne, rozhodně žádný večer. A to jsem si myslel, že bys věděl, jestli máme nějaký program, ale jak tak vidím tvoje myšlenkové pochody, asi bych měl vyhledat někoho jiného..." Naznačím barmanovi, že bych si rád objednal další sklenku, s tím, že když přišel, objednal jsem si to stejné co tady chlapec vedle mě. "Pověz mi, jak ty ses mohl stát shinigamim ? Však jsi tak nezodpovědný, tys nemohl ani získat zanpakuto. Však ani nevíš, jestli je den nebo noc, CHLAPČE. Ale opravdu by mě zajímalo, jak ses sem vůbec z Rukongaie dostal." Kopnu do sebe trochu Whisky, která mi mezitím byla doplněna barmanem.
Hiro Kazuhika
Hiro Kazuhika
Shinigami
Shinigami

Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 12. 12. 18

Návrat nahoru Goto down

Hospoda                         Empty Re: Hospoda

Příspěvek pro Kodoku Mon Dec 17, 2018 11:01 pm

Ráno, odpoledne nebo večer? To pro každého může být absolutně jiný pojem. Svítat začalo teprve před chvílí a pro někoho, kdo bohužel má noční šichtu je noc právě v tuto hodinu. Bohužel mu to nemělo cenu vysvětlovat, byl to jednoznačně typ člověka, který nic nedělá, jen šťourá. Kdybych ho měl přirovnat, tak asi k opozici vlády v ČR, která taky nic nedělá, jen hledají Babišovi chyby. Jeho poznámku o tom, kdo je větší chlapec jsem přeskočil, chtěl jsem se v konverzaci posunout. ,,Program? Někteří mají noční směny, chlapče." V tu chvíli mi na stůl přistála moje objednávka, trochu mě štvalo, že si moje společnost dává stejné pití, bál jsem se totiž, že whiskey brzo dojde. Následovala další otázka, která by mě nejspíš i urazila, nemít v sobě několik kapek alkoholu. ,,Z Rukongaie? To už je docela dlouhá doba, ale nejspíš stejně jako ostatní?" Prohodím rameny, nejspíš každý se sem dostal skrz vyšší duševní sílu. Napil jsem se opět svého pití a když jsem zjistil, že je na dně, přivolal jsem obsluhu. ,,Tak ještě dvakrát dvojitého, i tady pro kolegu." Udělal jsem velmi přátelské gesto, snad přinese ovoce.
Kodoku
Kodoku
Shinigami
Shinigami

Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 17. 12. 18

Návrat nahoru Goto down

Hospoda                         Empty Re: Hospoda

Příspěvek pro Hiro Kazuhika Mon Dec 17, 2018 11:29 pm

Ta duše je takovej ignorant... kompletně odignoroval moji potnámku o tom, kdo by komu měl říkat chlapče a místo toho mi pořád říkal Chlapče... s některými lidmi je to fakt někdy těžký. Taky je škody, že jsem nedával pozor, protože jsem ani nevěděl, kdo měl noční směny a shodou okolností jsem do jednoho takového narazil. Už jen kvůli tomu jsem chtěl odejít, neměl jsem už nic, co bych si s ním měl říct. Ale Sklenka kvalitního alkoholu, ještě k tomu všemu na cizí účet, mě nechal sedět na stoličce a povídat si s tím otrapou. " Takže pokud jsi měl noční směnu, tak jdeš asi spát, co ? Doufal jsem, že aspoň s někým z této divize bude zábava, nu což." Jeho odpověď na původ ajak se stal shingamim neodpovím, už mě to ani tolik nezajímá. Naliju do sebe trochu Whisky, která byla už znovu naservírována - nevím kterou vypít dřív, tak si dám lok z obou. "Mno, sice je ten chlapec trochu bolest v pr*eli s tím jak se chová, ale nemyslím si, že bude až tak hrozný, ikdyž jak už jsme zmiňoval dříve, ne všichni v mé divizi ho zrovna milují. Ale jedna věc co vím jistě je, že už teď si s ním chci zabojovat ! Jen proto abych zjistil jak moc je silný, že ho i s tímhle mentálním handicapem vzali do řad Shinigami."
Hiro Kazuhika
Hiro Kazuhika
Shinigami
Shinigami

Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 12. 12. 18

Návrat nahoru Goto down

Hospoda                         Empty Re: Hospoda

Příspěvek pro Kodoku Tue Dec 18, 2018 12:59 am

Konverzace mezi mnou a holobrádkem pokračovala, dokud nenarazila kosa na kámen. Byl jsem schopný i několik dní nespat, možná také kvůli Shiki, která naléhala na náročné tréninky, možná kvůli tomu, že jsem vymetal párty během volna a možná taky protože jsem tolik spát nepotřeboval, byl jsem prostě zvyklý. No na jeho narážku právě na tohle jsem odpověděl pohledem, který mu mohl jasně zaznačit něco typu: DĚLÁŠ SI ZE MĚ PR*EL? Tímto se pustil do duelu, který nemohl vyhrát. ,,Chceš zábavu? Máš ji mít!" Prstem jsem ukázal na nabídku alkoholu, sjel jsem k sekci HARDCORE, kde jsem vybral nejnižší položku. Likér smrti - Tatra tea 82%, Absinth a slivovice - panáky po 0,05cl. ,,5x pro každého, komu dojde, přinést dalších 5." Jednalo se o alkoholovou soutěž - odpadni a seš nula. Ne nadarmo se mi v barech říkalo železná játra, byl jsem přeborníkem v této soutěži nebo jsem si to alespoň myslel. Mezi mé alkoholové úspěchy v duelech se řadí výhra nad ruským generálem, který se ve vodce koupal, sektou feťáků z Moravy a v neposlední řadě s duší Miloše Zemana. Uchopil jsem prvního macatého panáka, ťukl s ním o stůl a nadšeně koukl na mého společníka. ,,Na třetí divizi, ať vyhraje ten lepší!" Pronesl jsem ještě před tím, než mi do krku sjela první sklenička. Na mé tváři nebylo nic znát a žaludek prozatím nezačal rotovat. Hirovi tu náležel velký úkol. 
Kodoku
Kodoku
Shinigami
Shinigami

Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 17. 12. 18

Návrat nahoru Goto down

Hospoda                         Empty Re: Hospoda

Příspěvek pro Hiro Kazuhika Tue Dec 18, 2018 1:45 am

Podle jeho reakcí a výrazů v obličeji usuzuji, že tento člověk je celkem navyklý žít bez spánku i více jak den, což je tedy úplně šílené a nechápu, jak může pořád existovat. S tím, že je to obrovský alkoholik, nechápu že už se dávno nerozplynul na duševní částice. Ale pak začal něco, co jsem nedokázal odmítnou, ikdyž bych velice rád chtěl. Alkoholové souboje nejsou zrovna má partie, ale tak přeci bych nemohl ukázat, že jsem slabý... protože JÁ NEJSEM! "Ten otrava chce boj ! Má ho mít! Myslí si snad, že mě nějaké panáky skolí ? Ani jed mě neskolí, jak by mohl nějaký slabý alkohol..." Proletí mi hlavou. Ikdyž vím, že tenhle souboj nemůžu vyhrát, neodejdu přece z bitvy se staženým ocasem. "Vážně si myslíš, že panáky alkoholu něco vyřeší ? Je tu spoustu jiných věcí, ve kterých se můžeme přít. Navíc moji aktuální prioritou je stát se nejlepším shinigamim, ale možná potom kariéru alkoholika zvážím. Ale tak neodmítnu." Když si pomyslím, že pro mě je jen alkohol relax, nechápu proč se k tomuto upisuji. Hned poté, co vidím, že do sebe kopnul už prvního panáka nezahálím a taky do sebe dám první panák, který je spíše cítit v krku než v žaludku, ale není to nic tak hrozného. Hned poté beru druhý panák a nastavím ho tak, aby si se mnou mohla druhá duše ťuknout. Pokud si se mnou ťukl, kopnu do sebe panák. Pokud ne... udělám to stejně !
Hiro Kazuhika
Hiro Kazuhika
Shinigami
Shinigami

Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 12. 12. 18

Návrat nahoru Goto down

Hospoda                         Empty Re: Hospoda

Příspěvek pro Kodoku Tue Dec 18, 2018 1:55 am

Konečně začala být s holobrádkem nějaká sranda, na digitální tabuli nad námi se objevil nápis ROUND 1, START! a po prvním panáku pro oba byl stav 1:1. ,,Nejlepším Shinigamim můžeš být v mnoha ohledech, uhm..." Chtěl jsem ho oslovit, jméno jsem nevěděl a titulu chlapce se prozatím zbavil. ,,Mimochodem--" Vlastně nebyl čas na mluvení, nastavil druhého panáka na přátelské přiťuknutí, a jelikož neodmítl mou výzvu, neodmítl jsem ani já jeho. Ťukli jsme si a na to se ihned napili. Nechal jsem však obsah alkoholu na horním patře úst, levou rukou popadl panák třetí a zkombinoval to v puse. Jednalo se o TOP SECRET taktiku všech pijanů, dostal jsem se do vedení! Samozřejmě, že se jednalo o nejsilnější panáky široko daleko a po pár panácích whiskey jsem se dostával k radosti - do nálady. Nestíhal jsem se ani koukat, jak je na tom můj oponent a dokončil jsem sérii prvních pěti. Obsluze asi budu muset nechat nějakou korunku navíc, jelikož precizně chystali další várku. ,,Jak se to vů-vůbec jme-jmesnuješ?" Chtěl jsem říct jmenuješ, ale zakoktal jsem se. Parádní likér drtil mé hrdlo. Měl jsem ale štěstí, že jsem si neuvědomoval následky, Shiki z tohohle moc nadšená nebude. 
Kodoku
Kodoku
Shinigami
Shinigami

Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 17. 12. 18

Návrat nahoru Goto down

Hospoda                         Empty Re: Hospoda

Příspěvek pro Hiro Kazuhika Tue Dec 18, 2018 12:44 pm

Nápisu o skóre panáku, kteřý byl nad námi, jsem si skoro nevšiml, ale i přesto, že jsem ho vnímal, tak jsem se rozhodl ho ignorovat. Naštěstí není ještě tak blbý, aby odmítl ťuknutí panákama, které jsem nabídl. Ikdyž pro něj tohle byla asi denní rutina a možná nikoho neodmítl tak rok v kuse. A to mi taky potvrdilo to, že do sebe kopnul 2 panáky hned po sobě. Ta duše už nemůže mít játra, to prostě není možný, aby ještě mohl jet. A potom do sebe kopnul zbytek panáků co měl před sebou. A to já do sebe dal teprve ten druhý. Začal jsem na něj zírat s úplně vyděšeným pohledem. Šel jsem do boje s obrovským monstrem, a ten boj jsem určitě nemohl prohrát. Ale na to už jsem neměl čas myslet, právě požitý alkohol se totiž začal mísit jak se Saké, tak s Whisky a můj žaludek na tom nebyl zrovna dobře. Začal jsem se cítit divně a začal jsem se potit, věděl jsem co musí přijít. Soustředil jsem se na to, abych zůstal sedět v klidu, okolí jsem skoro celé ignoroval, když v tom jsem slyšel onu duši, která seděla vedle mě, jak ze sebe vykoktala cosi o mém jménu. V tu chvíli jsme se jen usmál, jelikož i on byl už pěkně v háji, stejně jako já. Úsměv za chvíli vystřídalo otevření úst a vycházení všemožného alkoholu z mého těla, které padalo přímo pod mou stoličku. Celou dobu, co bliju, už nejsem opřený o své ruce, nýbrž jsem opřen hlavou o bar. "Tohle asi nebyl zrovna ten nejlepší nápad... však zrovna začíná den a já se zřídil tím největším způsobem... no tak aspoň to vyleze rychleji, po tom, co se vybleju..." A tak si tam tak sedím, opřen o bar a bliju, a bliju.
Hiro Kazuhika
Hiro Kazuhika
Shinigami
Shinigami

Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 12. 12. 18

Návrat nahoru Goto down

Hospoda                         Empty Re: Hospoda

Příspěvek pro Kodoku Tue Dec 18, 2018 3:06 pm




Duel byl v plném proudu. Panáky střídaly v krku zvratky a zvratky naopak alkohol, byl to sen každého alkoholika, střetnout se se mnou v tomhle duelu. V likérovém podsvětí jsem mohl být dokonce za démona. ,,MUZIKO, HRAJ!" Zakřičel jsem out of nowhere, během třetí série panáků, ti jenž umí dobře počítat ví, že třetí série je interval od 11 do 15 z čehož plyne, že ti mohl být panák číslo 11, panák číslo 12, panák číslo 13, panák číslo 14 nebo panák číslo 15. Osobně bych řekl, že jsem byl někde uprostřed, proto jsem pohlédl k nebesům. A ano, nebesa byla tabule se skorem 13:2. Bohužel pro mě, když jsem byl opilý, nedokázal jsem dobře poznávat čísla. Myslel jsem si, že můj oponent dosáhl čísla 12, proto jsem do sebe obrátil panáka dalšího, když v tom to začalo. Soubor svalových stahů a uvolnění, které vedou ke zvýšení žaludečního tlaku a vypuzení tráveniny přes jícen a hltan dutinou ústní, se nazývá zvracení. Jde o obranný reflex. Zvracení je řízeno z mozkového centra, kam přicházejí různé impulzy, jež mohou zvracení vyvolat. Do mozkového centra přicházejí informace o roztažení trávicí trubice, koncentraci škodlivin v krvi, impulzy o rovnováze vnitřního ucha, ale také podněty z centra emocí a psychiky. Jakýkoli podnět, který podráždí toto centrum, může vyvolat zvracení. A to právě začalo. Pomohl tomu také fakt, že můj soupeř začal blít první. ,,TY SR*ČKO!" Vyplodil jsem ze sebe ještě předtím, než jsem mu začal zvracet na hlavu. Oba jsme se poblili. Absinth, čaj z Tater a slivovice od babičky z Moravy dala v této vražedné hře vyloženě zabrat a všechny ty chutě z minulého týdne se mi začaly vracet nebo spíš se začaly dostávat do vlasů Hira, jemuž mé zvratky tekly po celém obličeji. Nejvíc nechutný však bylo, že se z toho navalilo i panu barmanovi a ten Hira obdařil zvratky taktéž. Následující věta však rozjasnila mé oči. Pan barman svolal: ,,ÚTRATA JE NA MĚ, PIJTE, PIJTE!" a šoupl přede nás další panáky. Vylezl jsem tedy na bar, svlékl si tričko a začal tancovat. Fanynkám se to mohlo líbit, protože mé krásné a vypracované tělo tu bylo k nabídnutí. Už jsem úplně zapomněl, že tu se mnou Hiro byl nebo taky blil? Whatever, jel jsem svůj stript dance na baru, neznajíc následky svých činů. ,,Don't STOOOP The Paaaartyyyyyyyy" Zpíval jsem, tančil a zvracel kolem sebe.


Kodoku
Kodoku
Shinigami
Shinigami

Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 17. 12. 18

Návrat nahoru Goto down

Hospoda                         Empty Re: Hospoda

Příspěvek pro Hiro Kazuhika Tue Dec 18, 2018 3:51 pm

Jak si tak sedím a letá ze mě vše možné i nemožné, začnu vnímat hudbu, která začla jet na plný pecky, až poměrně nepříjemně na mé poměry. Bylo to tam jako na diskotéce, což bylo celkem ironický, vzhledem k tomu, že jsme byli v hospodě. Zanedlouho na to cítím i nepříjemnou slizkou tekutinu, která stékala po mých vlasech a následně po mých tvářích. A to byl ten moment, kdy jsem uviděl, že je ta tekutina vlastně taková hnědo-zelená a hned mi došlo, odkud vítr vane... teda odkud blitky stékají. Ale na nic jsem se nezmohl, smrtící kombinace mě skolila a já jediné co jsem mohl dělat bylo taktéž blít. Nakonec se připojil i někdo další, jelikož za chvíli byla intenzita blití mnohem větší. Po chvíli už blití ustálo a tak jsem se opovážil zvednout hlavu. Tahle situace byla opravdu nejhorčí a já se jen soustředil na to, ať mi nenalezou blitky do žádného otvoru, ani do očí a tak jsem celé okolí ignoroval. Díky tomu jsem úplně bez kontextu viděl další panáky předemnou, místního alkoholika tančícího na stole a blijícího kolem sebe, barmana co byl spokojen s tím, jak mu jdou kšefty a ostatní shinigami, kteří už rychle utíkali z hospody, aby se nenechali zasáhnout zelenou tekutinou, kterou tu alkoholik roznášel. Pak jsem ale spatřil barmana, který měl na sobě ještě část zvratek a tak jsem použil vší silu na to, abych barmana vzal za košili a hodil ho přes bar. A taky se tak povedlo, Barman přeletěl přes bar a za chvíli ležel na podlaze. To měl za to, co nám nalil, ale hlavně za to, že mě poblil. S alkoholmeistrem si to vyřídím později, ale barmana jsem musel vyřešit už teď. Pomalu se potácivým krokem zleva do prava vybelhám z hospody, odkud všichni utekli, a posadím se na lavičku, která je hned vedle vchodu do hospody. Ze všech si se snažím udržet si své psychické zdraví.
Hiro Kazuhika
Hiro Kazuhika
Shinigami
Shinigami

Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 12. 12. 18

Návrat nahoru Goto down

Hospoda                         Empty Re: Hospoda

Příspěvek pro Kodoku Tue Dec 18, 2018 4:22 pm

Čas plynul jako voda, ani jsem si nevšiml, že Hiro z párty odešel. Kam tak mohl jít? Začal jsem ho snad nudit? Hudba byla skvělá, tedy alespoň na mé poměry. Jediné co tu chybělo byly polonahé sličné dívky. Jak jsem se již někdy zmínil, přede mnou bylo pořád několik panáků, ale sil ubývalo. Nevšiml jsem si ani toho, že barman leží na zemi z neznámých důvodů. Když jsem se nahnul, že bych mu podal pomocnou ruku, spadl jsem z baru přímo na něj a kolenem mu zlomil nos. To si však naštěstí nepamatuje ani on, ani já, a tak doufám, že pravidlo CO SI NEPAMATUJI SE NESTALO bude platit. Probral jsem se až za několik hodin na podlaze, když mne probrala nová směna. Kolem mě už bylo vše čisté, uklizené a barman, který nás obsluhoval nejspíš dostal padáka. Objednal jsem si jedno pivko na kocovinku, stáhl ho asi do minuty a vyrazil směrem z baru. U všech Shinigami - už zase byl večer, propil jsem a prospal celý den. Až v tu ránu mě trklo, že z toho Shiki moc nadšená nebude. K sakru, tohle se vážně zvrtlo, o-ona mě vážně zabije... Pravou rukou se poškrábu ve vlasech, tahle myšlenka mi totiž pěkně zkazila den. Nemůžeš své Zanpakuto vysvětlovat něco TAKOVÉHO. Byl čas to odčinit, vydal jsem se tedy na trénink, co jsem však našel před vchodem na lavičce byl Hiro. Tekla mu z pusy ještě nějaká pěna, asi to pěkně přehnal. Vzal jsem ho přes rameno a táhl jsem se s ním do areálu třetí divize.

=Menší timeskip (asi 5h) + přesun i s Hirem=
Kodoku
Kodoku
Shinigami
Shinigami

Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 17. 12. 18

Návrat nahoru Goto down

Hospoda                         Empty Re: Hospoda

Příspěvek pro Grey Wed Dec 19, 2018 7:52 pm

Gaho "Grey" Haiiro

Kodoku a Hiro rozvířili hospodu natolik, že je k udivení, že stále stojí. Avšak, i přes to že ti dva to po trapném skóre 13:2 ukončili aka poblili, tak dostatečně inspirovali místní hospodomily Shinigami. Všichni ostatní odpadli pár hodin po nich, a tak odcházeli z klidné hospody. Jenomže! Tam to nekončilo! Správní hospodomilové po krátkém šlofíčku, cca pár hodin, šli na další kolo! Takže party plná alkoholu pokračovala ještě několik hodin potom.
Grey zrovna přišel do hospody v momentě, kdy všichni byli ale totálně na šrot a místo chlastání se tam byli hlava nehlava o kapky poslední vodky. No, nemůžete se divit tomu, co přišlo potom. Takovéhle chování nezažil ani na okraji Rukongaie při neférových soubojích - a že jich zažil na vlastní kůži dost. Vyhrnul si rukávy, svoji zanpakuto dal na starost novému barmanovi, tedy barmance, a šel je srovnat. Nebýt jeho velké síly v rukách, tak by asi stěží vyházel těch dvacet, ne-li víc, z hospody ven na ulici. "Tak to by bylo..." oddechl si a oprášil si dlaně o sebe. Následně zabouchl dveře. "Děkujeme Vám, nevíme co bychom si bez vaší pomoci počli. Už jsme to absolutně nezvládali... a kdyby nepřišli ti dva..." unaveně si barmanka oddechla. Grey nad tím jenom mávl rukou stylem, že je to v pohodě.
Po několika minutách už v klidu seděl za barem a popíjel si saké, které mu kupodivu chutnalo vzhledem k tomu, že se jednalo o kvašenou rýži. Zapil jedním lokem všechny své starosti. Musel se ohlédnout na své zanpakuto opřené hned vedle něj. Co by asi na to řekla Kana? Přemýšlel nad situacemi kdyby a vychutnával si chuť nově dolitého saké. Celý den byl ještě před ním, nehodlal ho zabít v hospodě. Ale někde nějaký nápad musel dostat! A hospoda byla nejblíž!
Grey
Grey
Shinigami
Shinigami

Poèet pøíspìvkù : 1598
Join date : 08. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Hospoda                         Empty Re: Hospoda

Příspěvek pro Mizuki Wed Dec 19, 2018 8:00 pm

*Objavím sa pred hospodou, je to tu cítiť po alkohole, není to najlepšíe miesto v seireitei, ale trochu oddýchnuť som musel a možno tu niekoho stretnem, no v tom niekto vyhodil dosť ľudí von, ani som sa nepozdravil iba som prešiel okolo neho dnu, nevedel som čo sa stalo, nechcel som to moc vedieť, nezaujímalo ma to, sadol som si neďaleko miesta, kde si Grey potom sadol a objednal som si jedno saké, ktoré som pomaly popíjal a zapálil som si katanu, no nemohol som si nevšimnúť Greyov výzor, nikdy som nevidel niekoho takého, Grey si toho mohol všimnúť, že občas pozriem jeho smerom, ale nebolo to moc nápadné ani časté*
Mizuki
Mizuki
Shinigami
Shinigami

Poèet pøíspìvkù : 171
Join date : 25. 07. 17

Návrat nahoru Goto down

Hospoda                         Empty Re: Hospoda

Příspěvek pro Grey Wed Dec 19, 2018 8:16 pm

Gaho "Grey" Haiiro

Zrovna dopíjel svoji druhou sklenku saké, když vtom do hospody dorazil další kousek. Nijak nepromluvil, nepozdravil, neudělal žádný otravný zvuk, co většinou alkoholici vydávají. Grey si pouze odkašlal a také nijak nereagoval. Neměl důvod. Počítal s tím, že se někdo z těch ožralů zvedne a bude chtít znova dělat bordel, proto měl v plánu mu hned jednu vrazit přímo ve vchodu, ale nemohl vystartovat hned po prvním chudákovi, co by přišel do tohoto krásného podniku. Potom by tam už nikdo nechodil, že ano.
Když si Mizuki sedl o pár míst od něj, hodil po něm očkem. Chtěl vědět, co je to za osobu, která nic necekla o té hromádce venku na ulici. Mizuki kupodivu vypadal dost normálně. Normální shinigamijské shihakusho, zanpakuto po boku a asijský černé vlasy. Líbil se mu, jak byl normální. Natož se potom podíval na své velké, výrazné ouška na hlavě - samozřejmě že nemohl přímo - a zacukal s nimi. Že by možná měl začít nosit nějakou čapku?
Nalíval si do sklenky další várku saké, ale u konce ho přerušil Mizuki. On si fakt zrovna zapálil katanu a choval se s ní jako s cigaretou? What the flip? Grey pouze vyšvihl obočí nahoru a s nevěřícným pohledem ho sledoval. "Měl bys to uhasit, pokud to tady nechceš podpálit. Cigareta by toho moc nenadělala, ale pochva na meč celkem hoří," oznámil mladému Shinigami. Položil láhev se saké před sebe a začal znova upíjet. Celkem mu to začalo šmakovat, jenom doufal, že ho to neskolí moc brzy, když to bude nadále pít jako vodu.
Grey
Grey
Shinigami
Shinigami

Poèet pøíspìvkù : 1598
Join date : 08. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Hospoda                         Empty Re: Hospoda

Příspěvek pro Mizuki Wed Dec 19, 2018 8:23 pm

*Nevšimol som si že som zapálil katanu, aj keď som chcel zapáliť cigaretu, keď sa však ku mne ozval, tak som si tlapol dlaňou po čele*
Ježiši, prepáč, asi som trochu viac čítal jak som chcel, asi mi z toho hrabe už
*Zasmejem sa a uhasím katanu, trošku ju oprášim a zapálim si cigaretu*
Ty si urobil tú kopu ožranou vonka?
Spýtam sa zaujtao a pomaly poťahujem cigaretu a pozorujem jeho uši, ale nie moc dlho, aby to nebolo moc divné, iba tak po očku, ale nereagujem na ne, ani sa na ne nespýtam, bolo by to zrejme neslušné pýptať sa na to že prečo vypadá tak ako vypadá, každý sme predsa nejaký*
Mizuki
Mizuki
Shinigami
Shinigami

Poèet pøíspìvkù : 171
Join date : 25. 07. 17

Návrat nahoru Goto down

Hospoda                         Empty Re: Hospoda

Příspěvek pro Grey Wed Dec 19, 2018 9:18 pm

Gaho "Grey" Haiiro

Dostal se do poloviny sklenky naplněnou saké. Jednalo se o nádherný příklad dvou pohledů na svět. Pokud byl někdo optimista, viděl sklenku stále zplna plnou nebo pokud se na to díval pesimista, viděl sklenku poloprázdnou. A realista by řekl, že by to chtělo dolít. Ale tímhle tempem by tu fakt byl Grey na šrot, a to by určitě nikdo nechtěl, že? Rozhodně by nedal druhé kolo, kdo toho zeblije nejvíce. Ale to on nemohl pořádně vědět, že se tu vůbec stalo, že.
Položil sklenku se saké před sebe a tu samou ruku si opřel o stůl. Druhou rukou se musel poškrábat na zátylku, protože přemýšlel nad tím, jak to celé vysvětlit. "Zkopal jsem je všechny na hromadu, protože mě naštvali" by byla super výmluva, ale zase nechtěl znít jako někdo, kdo by se lehce dostával do konfliktů, ba je i možná vyhledává. Takový Grey rozhodně nebyl. "No, já je neožral, hehe," zasmál se nad svým slovním vtípkem, "ale ano, já je tam vyprovodil. Dělali tady binec a zbytečně odháněli hosty," pokud nebyli jedinými hosty oni...
Mizuki si mohl všimnout vychrtlého, mladého klučinu, jak zrovna vytíral podlahu. U sebe měl kýbl s vodou, která měla narůžovělou barvu, a hadr, kterým vytíral, byl celý od krve. Mohl si domyslet, co se tu stalo. "Co tě sem přivedlo?" optal se Grey Mizukiho. "Nepatříš také k těm novým Shinigami, kteří mají vytvořit novou obrannou linii Seireitei?" nadhodil ti další otázku. Celkem ho zajímalo, kolik nových lidí přibylo... na Akademii nebyl Grey moc výřečný a kamarádský, spíš byl rád, že byl rád. Neměl moc čas na nějaké koketování s ostatníma - možná je taky oddálil svým zjevem, přeci mít ocas a velké zvířecí uši bylo dost daleko od pojmu "normální". A nikdo nechtěl mít něco společného s něčím, co nebylo "normální".
Grey
Grey
Shinigami
Shinigami

Poèet pøíspìvkù : 1598
Join date : 08. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Hospoda                         Empty Re: Hospoda

Příspěvek pro Mizuki Wed Dec 19, 2018 9:28 pm

*Pousmejem sa nad jeho vtipom, naozaj ma pobavil. Potom som si všimol toho chlapca*
Prepáč daj mi chvíľku
*Poviem keď chytím handru aj vedro a vodu vymením  handru aspoň trochu vyžmýkam. Vrátim sa asi o 2 minútky s novou vodou vo vedre a aspoň lepšie vyzerajúcou handrou, teda najlepšie ako sa dalo a podám ich chlapcovy, s niečo málo pre neho do vrecka. Pousmejem sa na neho keď si to vezme e znova sa posadím na svoje miesto a potom si vypočujem zbytok jeho otázok*
Tak potreboval som trošku oddychu od knihy čo som čítal a možno sa mi tu pošťastí niekoho stretnúť na tréning a tak, alebo možno podarilo, čo tu priviedlo teba?
*Spýtam sa následne na jeho otázku, ten chalan ma zaujímal čím ďalej tým viac, ale nie v zlom slova zmysle, bol zaujímavý aj povahovo a aj výzorom, niečo mi hovorilo, že to asi mal dosť ťažké na akadémii, no v zápeti sa spýtal novú otázku*
Áno patrím k novej obrannej línii Seireitei, priamo v divízii vrchného kapitána
Mizuki
Mizuki
Shinigami
Shinigami

Poèet pøíspìvkù : 171
Join date : 25. 07. 17

Návrat nahoru Goto down

Hospoda                         Empty Re: Hospoda

Příspěvek pro Grey Wed Dec 19, 2018 10:48 pm

Gaho "Grey" Haiiro

Celkem nemotorný mladík ti poděkoval za tvé dobrosrdečné činy, dokonce i sám Grey na tebe koukal udiveně - v dobrém slova smyslu. "Děkuji Vám!" poděkovat ti řádně mladík i s úklonou. Skutečně, Mizuki se Greyovi líbil. Vypadal fajn a že má rozum na správném místě. Chtělo by to více takových lidí v řadách Shinigami a ne tu hromádku ožralců před hospodou! Mladík se tedy chopil čistého hadru a začal znova čistit podlahu, snažil se dva Shinigami nerušit.
"Trénink nezní vůbec špatně, ba naopak. Většinu času trénuji sám, ale možná by se hodil někdo druhý," podíval se následně na tebe. Prohlédl si Mizukiho od paty nahoru a jenom pokýval párkrát hlavou. Vypadal silně a to bylo dobré znamení. "Vzbudil jsem se a stavil jsem se tady," nic víc v tom nebylo třeba hledat. Prostě tu byl a každou chvílí ani nemusel.
Vydal ze sebe zaujatý tón "Ooh" na poslední větu od Mizukiho. První divize? "Jediná divize s kapitánem, asi to nemáš zrovna lehké..." zamyslel se a podepřel si bradu rukou opřenou o stůl. "Proč zrovna první divize?" nadhodil další dotaz Mizukimu. Vědět triviální důvody jako proč, se občas hodilo vědět. Who knows, možná měl nějakou zajímavou story? Třeba viděl znamení v mracích?
Grey
Grey
Shinigami
Shinigami

Poèet pøíspìvkù : 1598
Join date : 08. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Hospoda                         Empty Re: Hospoda

Příspěvek pro Mizuki Thu Dec 20, 2018 5:45 am

*Počuval som,zeco hovorí a popri Tom som si odpil zo saké a zapálil novú cigaretu už, potom sa ma pýtal na dôvod, v tej chvíli zavládlo ticho, nie také to trápne ticho, ale skorej ticho zmyslu, že akoby mali byť rivalmi. Pozoroval som ho no nakoniec som riekol*
Vieš do prvej divízie som sa vybral hlavne kvôli tomu aby som vrchnemu kapitánovi pomáhal ako sa len dalo, ako jeho vice-kapitan lenže
*Znova nastane ticho po Tom čo poviem no zasmejem sa*
Ak by to bolo možné a niečo sa vrchnemu kapitánovi stalo, tak možno by som kandidoval ja na vrchného
*Zasmejem sa aj keď bolo na mne vidno, že som to moc nechcel, nemal som moc skúsenosti s kapitánovaním ani ničím podobným*
Mizuki
Mizuki
Shinigami
Shinigami

Poèet pøíspìvkù : 171
Join date : 25. 07. 17

Návrat nahoru Goto down

Hospoda                         Empty Re: Hospoda

Příspěvek pro Grey Thu Dec 20, 2018 2:24 pm

Gaho "Grey" Haiiro

Mlaďas mezitím, co Mizuki mluvil, stihl vydrhnout podlahu natolik, že se leskla, a dokonce voda s hadrem nebyly už tolik od krve jako před tím, než se Mizuki tak hrdinsky obětoval. Kývl tvým směrem, chopil se vědra a odešel někam dozadu za bar. V hospodě se nacházeli už jenom oni dva personál.
Grey popadl sklenku se saké a vyklopil zbytek do sebe. Chvíli si s tekutou v ústech pohrával, zakýval ještě dvakrát hlavou a hlučně polkl. "Myslíš až moc dopředu. Vrchní kapitán Kensuke rozhodně není tak slabý jak si myslíš, a pochybuji, že tak lehce umře," zahleděl se do prázdné sklenice v jeho dlani, pomalu ji šoupal k lahvi se sakém a když se dotkli, pokračoval. "Je fajn chtít být nápomocným, ale měl by ses soustředit více na přítomnost. Více-kapitánem první divize se nestaneš jen tak, určitě tu bude více lidí se stejným snem, plus Vrchním kapitánem se stát je složitější než pouhé nahrazení místa. Vrchní kapitán musí být silný, odolný a rázný vůdce, a co si budeme, tolik Shinigami tu není, ba zdali vůbec nějací," mluvil s vážným tónem v hlase. Nechtěl nijak Mizukimu ničit naděje, ale Greyovi to přišlo možná až moc bláhové, možná i naivní. Nebylo to moc realistické myšlení.
Vzdychl si. Nu což, každý je nějaký... pomyslel si v duchu. Zavřel láhev saké, odsunul ji i se skleničkou a hodil na bar hotovost. Chopil se své zanpakuto a šel směrem k východu: "Říkal jsi, že bys chtěl s někým trénovat, že?" houkl na Mizukiho.
Grey
Grey
Shinigami
Shinigami

Poèet pøíspìvkù : 1598
Join date : 08. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Hospoda                         Empty Re: Hospoda

Příspěvek pro Mizuki Thu Dec 20, 2018 3:52 pm

*Kývnem mierne hlavou aj ja na pozdrav tomu chlapcovi a potom znova usrknem z saké popri tom fajčím cigaretu. Grey na to začne svoj dlhší monológ a potom mu následne rieknem*
Vieš ja dúfam že nikdy nezomrie, viem sám, že je strašne silný možno aj preto som šiel k nemu aby ma mal kto učiť, ale musím sa dostať aspoň na úroveň kapitána, aby ma nezabil pri prvom tréningu hneď a že sú to vysoké cieľe? To znamená, že sú to vysoké ambície, takže pre mňa to znamená že sa budem chcieť dvojnásobne snažiť
Dopoviem čo som chcel a povzdychnem si. Začal si hovoriť niečo o tréningu*
Trénovať by som zašiel ale aktuálne musím ešte niečo vybaviť, uvidíme sa neskôr?
*Poviem s úsmevom a dopijem saké a dokurim cigaretu. Vstanem, nechám peniaze na stole, vezmem zanpakuto, pripnem si ju k boku. Pomaly idem k dverám, zakývem na pozdrav a zmiznem za dvermi*
Mizuki
Mizuki
Shinigami
Shinigami

Poèet pøíspìvkù : 171
Join date : 25. 07. 17

Návrat nahoru Goto down

Hospoda                         Empty Re: Hospoda

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru