Bleach RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zahrady

4 posters

Goto down

Zahrady                Empty Zahrady

Příspěvek pro Kensuke Takudo Sat May 23, 2015 10:38 pm

Obrovské zahrady se všemi druhy květin, stromů a všeho co vás napadne.
Kensuke Takudo
Kensuke Takudo
Vrchní Kapitán
Vrchní Kapitán

Poèet pøíspìvkù : 296
Join date : 02. 01. 14

Návrat nahoru Goto down

Zahrady                Empty Re: Zahrady

Příspěvek pro Kensuke Takudo Sat May 23, 2015 10:39 pm

*přijdu do zahrad poté dojdu zhruba doprostřed asi 3 metry od obrovské třešně a posadím se na trávu*
Tady by to šlo.

*vyndám si rýžové koule a bílé víno, poté si z ledu udělám sklenici na víno, naliji si a kousnu si rýžové koule, takhle pokračuji dál*
Kensuke Takudo
Kensuke Takudo
Vrchní Kapitán
Vrchní Kapitán

Poèet pøíspìvkù : 296
Join date : 02. 01. 14

Návrat nahoru Goto down

Zahrady                Empty Re: Zahrady

Příspěvek pro Kensuke Takudo Sun May 24, 2015 12:12 am

*dojedl jsem rýžové koule, lehnu si, přitom popíjím víno a dívám se na hvězdy*
Kensuke Takudo
Kensuke Takudo
Vrchní Kapitán
Vrchní Kapitán

Poèet pøíspìvkù : 296
Join date : 02. 01. 14

Návrat nahoru Goto down

Zahrady                Empty Re: Zahrady

Příspěvek pro Kensuke Takudo Sun May 24, 2015 1:04 am

*dopiji víno a dál se dívám na hvězdy, po nějaké chvíli se mi začnou zavírat oči a po několika minutách usínám na trávníku*
Kensuke Takudo
Kensuke Takudo
Vrchní Kapitán
Vrchní Kapitán

Poèet pøíspìvkù : 296
Join date : 02. 01. 14

Návrat nahoru Goto down

Zahrady                Empty Re: Zahrady

Příspěvek pro Kensuke Takudo Sun May 24, 2015 12:40 pm

*probudí mě svit slunce do očí, po chvíli se posadím*

To jsem tady usnul? *řeknu si pro sebe*

Achjo. *protáhnu se a zívnu si*

*po chvíli se zvednu, vyskočím na strom a rozkoukávám se*
Kensuke Takudo
Kensuke Takudo
Vrchní Kapitán
Vrchní Kapitán

Poèet pøíspìvkù : 296
Join date : 02. 01. 14

Návrat nahoru Goto down

Zahrady                Empty Re: Zahrady

Příspěvek pro Kensuke Takudo Sun May 24, 2015 2:14 pm

*rozkoukám se, seskočím ze stromu a odcházím*

Měl bych jít taky už pracovat. *pomyslím si s úsměvem a odejdu*


// Učení práva a ekonomiky volá Very Happy
Kensuke Takudo
Kensuke Takudo
Vrchní Kapitán
Vrchní Kapitán

Poèet pøíspìvkù : 296
Join date : 02. 01. 14

Návrat nahoru Goto down

Zahrady                Empty Re: Zahrady

Příspěvek pro Kyusin Mon May 25, 2015 7:49 pm

*v zahradách se otevře garganta z té vyjdu já, není téměř cítit mé reiatsu protože jsem ho zvláštním stylem potlačit jedině ten kdo jej cítil v základní formě ho může poznat*

Zahrady které jsem sám navrhoval. Čekal bych že je necháš srovnat se zemí bratře. *řeknu si pro sebe*

*dojdu do prostředka zahrad a dívám se na stromy a rostliny, čekám jestli se na mě uchytí*
Kyusin
Kyusin
Vůdce Arrancarů
Vůdce Arrancarů

Poèet pøíspìvkù : 413
Join date : 29. 01. 14

Návrat nahoru Goto down

Zahrady                Empty Re: Zahrady

Příspěvek pro Valar Mon May 25, 2015 7:59 pm

Yukio Tenzu

Takže to je doopravdy on.
pomyslel zmateně když stál dost daleko za ním, přesto ho ale měl v dohledu. Rozeběhl se přímo k němu a tasil svojí zanpakuto, jeho tělo ovládla obrovská zuřivost. Pár metrů před ním vyskočil do výšky a napřáhl Ren nad sebe, lehce prohnul celé své tělo a pokrčil nohy v kolenách, aby měla jeho rána větší švih.
Valar
Valar
NPC přátelé
NPC přátelé

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Zahrady                Empty Re: Zahrady

Příspěvek pro Kyusin Mon May 25, 2015 8:02 pm

*tvoje rána mě zasáhla do pravého ramene, ale neprošla skrz moji kůži, tvoje zanpakuto se o ní zastavila*

Ahoj Yukio čekal jsem na tebe. Dlouho jsme se neviděli že? Vypadá to že za tu dobu jsi se naučil špatným zvyklostem. Nepamatuju si že bysme tě já nebo Kensuke učily útočit do zad.
*řeknu klidným hlasem a s úsměvem na tváři*
Kyusin
Kyusin
Vůdce Arrancarů
Vůdce Arrancarů

Poèet pøíspìvkù : 413
Join date : 29. 01. 14

Návrat nahoru Goto down

Zahrady                Empty Re: Zahrady

Příspěvek pro Valar Mon May 25, 2015 8:11 pm

Yukio Tenzu

Když jsem ho zasáhl, kolem něho to udělalo prachovou vlnu, já jsem se zapřel o Ren a nohama o jeho záda, při vytažení jsem udělal přemet dozadu a dopadl na nohy. Když se na mě otočil a začal mluvit, vypadalo to jako by se mě snad snažil vyprovokovat. Na takové bezpáteřáky jako jsi ty, se nic jiného než útok do zad nevyplácí. Řekl bez náznaku emocí, přesto se zlostí. Ano, přesně tak. Dlouho jsme se neviděli. A já myslel že to tak zůstane. Ten den kdy si přišel .. Umřela. Umřela kvůli tobě! Kvůli tvojim Hollow. Dokázal si si tím něco? Zabil si malé dítě. Na Zemi jsem jí zabil já tak mladou. Měla šanci si svůj život prožít alespoň zde. Vypadalo to že se snad rozbrečí. Přes všechen jeho smích, měl teď slzy na kahánku, tohle pro něj bylo opravdu velmi emotivní. Víš co je na tom nejhorší? Ten den, jsem jí to řekl. Řekl jsem že to já jsem jí tam dole zabil. V tuto chvíli už se uklidnil a nakonec řekl svá poslední slova. A ona mi řekla že už mě nikdy nechce vidět. A díky tobě se jí to splnilo. Při posledních slovech zlostí lehce zaprskal a vyletěl po Kyusinovi obrovskou rychlostí, jeho útok směřoval obrovským rozmáchnutím do pravého boku.
Valar
Valar
NPC přátelé
NPC přátelé

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Zahrady                Empty Re: Zahrady

Příspěvek pro Kyusin Mon May 25, 2015 8:17 pm

*přestanu se usmívat, zavřu oči a ve chvíli kdy ke mě dorazí tvůj útok je znovu otevřu a tvojí zanpakuto chytím holou rukou*

*nezraní mě to a držím jí velmi pevně*

Já jí nezabil. Víš vůbec co se ten den mělo stát? Všechno utrpení mělo skončit. Světy se měli spojit, já měl z hollow vytvořit ochranou armádu která by chránila všechny duše. Hollow kteří byli na světě by zničily všechny další kteří by se kdy objevily. Nikdo by už znovu nezemřel. Ovšem můj bráška mě zastavil. Zastavil mě dřív než jsem stihl s hollow něco udělat. Proto zemřela. Kvůli tomu že mě Kensuke zastavil a překazil můj plán.
*řeknu s vážným výrazem a na konci pustím tvojí zanpakuto, poté se k tobě otočím zády a zadívám se na zahradu*
Můj bratr to myslel dobře. Myslel že zastavuje monstrum, ale přitom to byl on kdo podepsal ortel smrti tehdejším osumdesáti procentům rukongaie ne já.
Kyusin
Kyusin
Vůdce Arrancarů
Vůdce Arrancarů

Poèet pøíspìvkù : 413
Join date : 29. 01. 14

Návrat nahoru Goto down

Zahrady                Empty Re: Zahrady

Příspěvek pro Valar Mon May 25, 2015 8:22 pm

Yukio Tenzu

Popravdě, Kensuke byla druhou osobou kterou vinil. Kensuke ji mohl zachránit. Tohle si říkal, ale nikdy tomu pořádně nevěřil, ani teď. Kyusin neměl pravdu. Zemřela kvůli jeho nenasytnosti. Zemřela kvůli tomu že chtěl něco, co by zničilo svět. S jeho plánem nesouhlasil, ale možná, že kdyby tehdy byl silnější tak by se to nestalo. V něčem možná pravdu máš, v něčem ale ne. Navíc, proč mi tohle sakra říkáš?! Teď tě stejně zabiju! Zakřičel a hned jak jeho zanpakuto pustil znova mu seknul přes záda. Zhebni ty magore!
Valar
Valar
NPC přátelé
NPC přátelé

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Zahrady                Empty Re: Zahrady

Příspěvek pro Kyusin Mon May 25, 2015 8:30 pm

*ve chvíli kdy mě chceš seknout se kolem zvedne písek ten obalí tvoji zanpakuto, ta se následně pod tlakem v polovině rozlomí*

Můžeš mě vinit. Můžeš mě obviňovat, ale fakt je ten, že kdyby tenkrát můj plán vyšel tak by už nikdy nikdo nezemřel. Duše žijí věčně. Nezemřou na stáří. Byl by to dokonalý ráj. Tři světy spojené dohromady. Ochraňované nekonečnou armádou. Kdyby nějaký člověk zemřel tak by se pouze transformoval a žil by dál jako duše. Bezestrachu z hollow. Bez nutnosti aby opustil svoji rodinu, přátelé, lásku.

*otočím se na tebe*
Proč ti to říkám? To je jednoduché. Hodlám ten plán vyplnit, ale abych to dokázal musím porazit mého bratra. Rozbořit tu jeho vytvořenou dimenzi s králem duší a poté se budu moci přesunout zpět kde jsem skončil. K vytvoření dokonalé utopie.
Věřím tomu že myšlenka dokonalého světa kde nikdo nikdy neumře se zamlouvá i tobě. Už nikdy nikoho neztratíš. Nikdo nikdy nikoho neztratí.
Kyusin
Kyusin
Vůdce Arrancarů
Vůdce Arrancarů

Poèet pøíspìvkù : 413
Join date : 29. 01. 14

Návrat nahoru Goto down

Zahrady                Empty Re: Zahrady

Příspěvek pro Valar Mon May 25, 2015 8:40 pm

Yukio Tenzu

Si blázen, jestli si myslíš že mě dostaneš na svojí stranu. Tohle byla spíše řečnická věta, protože on to vážně zvažoval. Zvažoval že se dá na jeho stranu a odejde s ním. Né pro Kyusinův svět, ale pro zesílení. S kyusinem mohl získat moc o které ani nesnil. Mohl být tak silný jako on. Když mu zlomil písek zanpakuto, pustil ji na zem. K-kensuke .. On, nikdy nebral ohled na ostatní. Vždy to dělal jen pro osobní pomstu. Prostě tě chtěl dostat. Vážně. Konečně si mi otevřel oči. Sám nevěřil že tohle řekl, sám tomu ale z nějaké části věřil.
Valar
Valar
NPC přátelé
NPC přátelé

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Zahrady                Empty Re: Zahrady

Příspěvek pro Kyusin Mon May 25, 2015 8:43 pm

Kensuke v mém plánu vidí zlo. Myslí že je to špatně, ale nechápe že je to evoluce, že je to správná cesta k tomu aby byl navždy mír. Král duší ho až příliš ovlivnil a není schopen se na to podívat tak jako já. Není schopen to vidět do budoucna v rozmezí ne stovek, ne tisíců, ale deseti tisíců let. Jediné co chce vyplnit je poslední přání Krále duší. Aby mě zastavil. Aby chránil duše starým způsobem který je neefektivní. Žiju v tomhle světě už hodně dlouho abych věděl, že je naivní blázen.
Kyusin
Kyusin
Vůdce Arrancarů
Vůdce Arrancarů

Poèet pøíspìvkù : 413
Join date : 29. 01. 14

Návrat nahoru Goto down

Zahrady                Empty Re: Zahrady

Příspěvek pro Valar Mon May 25, 2015 8:47 pm

Yukio Tenzu

Poslouchal ho a jeho nabídka ho opravdu lákala. To co říkal o Kensukem ho stále utvrzovalo v tom, že jí tehdy mohl zachránit, ale neudělal to, kvůli jeho neschopnosti. Možná bylo načase získat novou sílu. Věděl že Arrancary si tam asi neoblíbí, ale je tam ten kapitán. S tím si určitě dobře popovídá. Dost tlachání, vyražme. Prosím. Řekl zlomeně. Pro své věci se vrátím jindy.
Valar
Valar
NPC přátelé
NPC přátelé

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Zahrady                Empty Re: Zahrady

Příspěvek pro Kyusin Mon May 25, 2015 8:49 pm

*usměju se* Dobrá ale pamatuj že už není cesty zpět.

*otevřu gargantu a stoupnu si vedle ní*
Pokud vkročíš do té garganty dokážeš věci o kterých se ti nesnilo ale budeš za zrádce. Nebudeš se moct vrátit do doby než vyhrajeme a splníme plán.

*čeká jestli půjde*

// Garganta vede do zasedací místnosti v HM
Kyusin
Kyusin
Vůdce Arrancarů
Vůdce Arrancarů

Poèet pøíspìvkù : 413
Join date : 29. 01. 14

Návrat nahoru Goto down

Zahrady                Empty Re: Zahrady

Příspěvek pro Valar Mon May 25, 2015 8:52 pm

Yukio Tenzu

S tím také počítám. To, že zesílím je pro mě velmi důležité. Musím zesílit, aby se už nikdy nestlalo že bych zklamal své blízké. Říkal to, jako by to už ani nebyl on a nakonec se usmál. Jak lehce ho Kyusin dokázal zmanipulovat. A on sám nic nezmohl. Jeho emoce ho prostě pohltili. Nakonec vstoupil do garganty.
Valar
Valar
NPC přátelé
NPC přátelé

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Zahrady                Empty Re: Zahrady

Příspěvek pro Kyusin Mon May 25, 2015 8:52 pm

*vstoupil za ním a gargantu uzavřel*
Kyusin
Kyusin
Vůdce Arrancarů
Vůdce Arrancarů

Poèet pøíspìvkù : 413
Join date : 29. 01. 14

Návrat nahoru Goto down

Zahrady                Empty Re: Zahrady

Příspěvek pro Hikki Sun May 31, 2015 4:12 pm

Procházím se tak po zahradách a přemýšlím. Přemýšlím nad tím čím se teď ve volnu zabavím. Mám jít trénovat? nebo se jen tak poflakovat? nebo si užívat? Složitý výběr. Ale co už. Vytasím tak do čtvrtky čepele svou zanpakuto a zavřu na chvíli oči. Poklidné dny co Amone? vyslovím ve své mysli, když se na rychlo spojuji s Amonem. Hmm-mm Ano velmi poklidné. Takové dny by mohli být každé pronesl Amon. Poté jsem otevřel oči, zasunul jsem zanpakuto zpět a usedl jsem na jednu ze zdejších laviček a vychutnávám si s klidem krásný slunečný den
Hikki
Hikki
Shinigami
Shinigami

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 31. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Zahrady                Empty Re: Zahrady

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru