Bleach RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Náměstí před akademií

3 posters

Goto down

Náměstí před akademií Empty Náměstí před akademií

Příspěvek pro Centrála 46 Thu May 21, 2015 3:49 pm

...
Centrála 46
Centrála 46
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 1214
Join date : 02. 01. 14

https://bleachtextrpg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Náměstí před akademií Empty Re: Náměstí před akademií

Příspěvek pro Dante Mon May 25, 2015 6:53 pm

Dante

*V strede námestia sa objavila Garganta, z ktorej pomaly vyšiel muž a slabým pohybom ruky ju znova zavrel. Pravou rukou si rozšíril výstrih, tak aby odhalil otvor, ktorý všetkým okolo napovedal, čo je zač. Všetci vrátane učiteľov aj študentov okamžite ako ho uvideli začali prchať preč. Dante nemusel použiť ani Sonido aby jedného zo študentov dohnal.* Šššš... Pokojne. Moc sebou nemykaj, nechcem predsa aby sa ti niečo stalo, však?* Bola to rečnícka otázka nečakal odpoveď a ani by sa ju od toho dieťaťa nedočkal. Posadil sa na lavičku spoločne s ním držiac ho ľavou rukou  jemne okolo krku. Držal ho skôr priateľsky spoza krku okolo ramien.* Uvidíme, či ťa príde niekto zachrániť.
Dante
Dante
Espada
Espada

Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 17. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Náměstí před akademií Empty Re: Náměstí před akademií

Příspěvek pro Kaito Mon May 25, 2015 7:04 pm

Dojdu sem s původním očekáváním, že se podívám jak se daří studentům. Ale když jsem sem došel uviděl jsem všechny prchat a ucítil jsem podivné reitsu. Okamžitě jsem se rozeběhl. Opodál jsem si všiml osoby, ve kterou jsem nejméně doufal že tu potkám. Byla to Espada. Pomocí shunpo jsem se přemístil k němu. Stál jsem před ním s rozzuřeným výrazem a se slovy Pusť ho a nic se ti nestane!!!
Kaito
Kaito
Kapitán
Kapitán

Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 24. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Náměstí před akademií Empty Re: Náměstí před akademií

Příspěvek pro Dante Mon May 25, 2015 7:15 pm

Dante

Vážne by si len tak nechal odísť Arrancara?*Trocha sa zamrví na lavičke a pritvrdí objatie chlapcovho krku.* A, ďakujem, že si o mne myslíš, že som Essupada. Je možné, že pôsobím tým dojmom?* Falošne sa zamyslí a priloží si prst na bradu.* Žiaľ, som len obyčajný Arrancar a som tu na príkaz môjho pána aby som od teba niečo získal.* Povie a namieri na neho voľnou rukou.
Dante
Dante
Espada
Espada

Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 17. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Náměstí před akademií Empty Re: Náměstí před akademií

Příspěvek pro Kaito Mon May 25, 2015 7:21 pm

Začíná se ve mě vařit krev. Reiatsu okolo mě začíná poletovat v ohromném množství. Se stále naštvaným výrazem dupnu, až se na zemi udělá prasklina. Pusť ho! Máš ode mě něco získat? Pak tedy bojuj pouze se mnou a nezapojuj do toho nevinné! Nebo jsi až takový srab? pronesu a položím pravou ruku na svou zanpakuto upevněnou na levé straně opasku.
Kaito
Kaito
Kapitán
Kapitán

Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 24. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Náměstí před akademií Empty Re: Náměstí před akademií

Příspěvek pro Dante Mon May 25, 2015 7:30 pm

Dante


Kľud kamaráde, prečo sa hneď hneváš? Ja som mu zatiaľ nič nespravil.*Cítil jeho narastajúce Reiatsu.* Veď ani nie som ozbrojený.* Povie a prejde si pravou rukou po oboch bokoch aby mu dokázal, že sa mu tam nehojdá katana.*A naviac prečo si spoločné stretnutie neužiť v troch?*Dodá nakoniec s úsmevom.*
Dante
Dante
Espada
Espada

Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 17. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Náměstí před akademií Empty Re: Náměstí před akademií

Příspěvek pro Kaito Mon May 25, 2015 7:36 pm

Začalo mi docházet že se mě snaží určitě pouze vyprovokovat. Mé reiatsu najednou zmizelo a já se snažil uklidnit, ale stále jsem měl v hlavě záchranu toho studenta. Co tedy máš ode mě získat? Pověz pronesu s klidem. Ale i přesto jsem stále pro všechny případy připraven pohotově zareagovat.
Kaito
Kaito
Kapitán
Kapitán

Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 24. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Náměstí před akademií Empty Re: Náměstí před akademií

Příspěvek pro Dante Tue May 26, 2015 7:39 pm

Dante

Povedzme, tvoju zanpakuto výmenou za chlapcov život.* Jeho reiatsu ustálo. Dante to svoje drží stále na uzde, aby nešlo nič poznať.* Príde mi to ako fér obchod, z tohto nádejného študenta sa môže stať veliteľ, nejakej jednotky.* Asi jeden rukojemník je málo, možno ich mal zobrať viac. Prebehlo mu mysľou.
Dante
Dante
Espada
Espada

Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 17. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Náměstí před akademií Empty Re: Náměstí před akademií

Příspěvek pro Kaito Tue May 26, 2015 7:42 pm

Mojí zanpakuto?!? pronesu udiveně. "Proč by chtěl zrovna mojí Takihime, když tu jsou o tolik silnější zanpakuto" pomyslím si a na chvilku nad tím zauvažuji a vytasím svou zanpakuto a prohlédnu si ji. Proč zrovna moji zanpakuto? zeptám se trochu nechápavě.
Kaito
Kaito
Kapitán
Kapitán

Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 24. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Náměstí před akademií Empty Re: Náměstí před akademií

Příspěvek pro Dante Tue May 26, 2015 7:57 pm

Dante

Povedzme, že som zberateľ. Každý ďalší kúsok do zbierky dobrý a taktiež môžeš popritom ukázať to vaše srdce, ktoré máte, a ktoré my nemáme.* Povie a prejde si prstom po okrajoch diery v hrudi.* Dať trocha priateľskej pomoci tým, ktorý ju potrebujú.* Vždy mu prišlo, že city môžu ľudí len otupovať. Vstupujú tam, kde nemajú a potom nemyslia jasne.* Takže súhlasíš s naším obchodom?
Dante
Dante
Espada
Espada

Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 17. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Náměstí před akademií Empty Re: Náměstí před akademií

Příspěvek pro Kaito Tue May 26, 2015 8:03 pm

Vyslechl jsem si jeho slova. Na chvíli jsem se nad tím zamyslel a hned na to jsem se začal šíleně smát snad přes celé náměstí. Opravdu nevím co na to povědět. prohodím. "Začal jsi vtipkovat se špatnou osobou" řeknu si pro sebe v hlavě. Zanpakuto jsem zasunu zpět do pochvy a poklekl jsem před studenta, kterého drží v zajetí a pousmál jsem se slovy Neboj, všechno bude v pořádku. Poté jsem se opět postavil a pronesl jsem. Dám ti svojí zanpakuto pokud mě porazíš v čestném bojí!
Kaito
Kaito
Kapitán
Kapitán

Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 24. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Náměstí před akademií Empty Re: Náměstí před akademií

Příspěvek pro Dante Tue May 26, 2015 8:27 pm

Dante


Česť. Hmm, musí to byť pekná vlastnosť. Nechápem prečo ju, ale očakávaš od niekoho ako som ja.* Dá si menšiu pauzu a zadíva sa na oblohu.* Myslel som, že by s tebou mohla byť rozumná domluva, ale asi som sa mýlil.* Rýchli pohyb s ľavou rukou stačil na roztvorenie chlapcovho hrdla. Katana skrytá v rukáve presvišťala vzduchom a na jej čepeli sa zaligotali kvapky krvi. Chlapec sebou ešte chvíľu metal, až dokým sa mu z úst nevydral posledný výdych. Dante stále chlapca držiaci ho teraz pustil tvárou ku chodníku. S tlmeným zadunením dopadol na zem. Medzery medzi kachlovou dlážkou sa začali zapĺňať jeho krvou až sa dostali k špičkám Kaitových bot.* Pamätaj, že jeho krv máš na rukách ty. Rozhodol si o jeho osude sám. Na to je teraz, ale neskoro.
Dante
Dante
Espada
Espada

Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 17. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Náměstí před akademií Empty Re: Náměstí před akademií

Příspěvek pro Kaito Tue May 26, 2015 8:36 pm

Vidím před očima chlapcovu smrt. "Opravdu si myslíš, že mě tohle nějak vyděsí? Nenech se vysmát...." řeknu si pro sebe a poté nahlas pronesu. Za těch několik set let co tu jsem jsem již viděl padnout hodně shinigami. A nejen shinigami, ale i mé drahocenné přátele. poté jsem se zadíval na oblohu a okolo mě se opět začalo objevovat silné reiatsu. Vytasil jsem zapankuto a pohlédl na Danteho a pronesl jsem. Smrt tohoto chlapce je pro mě pouhá kapka v moři. Ale i přesto za svůj zločin budeš pykat!! Z hluboka jsem se nadechl a řekl jsem. I am the bone of my sword.... Mewosamasu, Takihime! Vyvolal jsem svůj shikai a hned na to jsem i útočil pomocí spec. útoku své Takihime. Korinesai!! vykřikl jsem a na Danteho se po máchnutí zanpakuto vystřelila tlaková vlna reiatsu s ledovými ostny.
Kaito
Kaito
Kapitán
Kapitán

Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 24. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Náměstí před akademií Empty Re: Náměstí před akademií

Příspěvek pro Dante Tue May 26, 2015 8:47 pm

Dante


A to som si myslel, že vy ste tu na to aby ste chránili ostatných. Pravdepodobne tomu tak nebude.* Dante pocítil silný nárast reiatsu a vedel, že sa niečo začne diať. Napol nohy a meč v rukáve nenechal visieť len na motúzikoch, ale pevne ho ľavou rukou uchopil. Po tom ako vyvolal Shikai a rozmachom na neho útočil, Dante okamžite popadol telo chlapca za krk a použil ho ako živý štít. Hlavnú škodu dostalo jeho, ale nedokázalo zakryť celé jeho telo. Tak na nohách a na rukách mal mnoho sečných rán, ktoré sa mu okamžite začali zacelovať. Taktiež ho ta tlaková vlna odpálila pár metrov dozadu pri čom prerazil lavičku a dopadol za ňou. Rýchlo sa postavil, s mečom, ktorý pevne držal už oboma rukami.
Dante
Dante
Espada
Espada

Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 17. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Náměstí před akademií Empty Re: Náměstí před akademií

Příspěvek pro Kaito Tue May 26, 2015 8:53 pm

Máš výdrž, to se musí nechat. prohodím a pevně uchopím svou zanpakuto. Síla reiatsu, které poletuje okolo mě stále sílí. "Za chvíli to budu moci použít... Jen ještě chvilku..." řeknu si pro sebe a poté se pomocí shunpo objevil za tebou a vší silou jsem ti sekl po hlavě.

// pokračování zítra... jdu spát
Kaito
Kaito
Kapitán
Kapitán

Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 24. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Náměstí před akademií Empty Re: Náměstí před akademií

Příspěvek pro Dante Thu May 28, 2015 11:47 am

Dante


Kvôli jeho výraznému reiatsu Dante hneď cítil, keď sa premiestnil. Okamžite sa zvrtol a uvidel letieť meč. Rýchlo sa zohol aby získal trochu času na to aby dostal nad hlavu svoj meč. Zablokoval ho a podoprel čepeľ druhou rukou. Teraz popustil reiatsu aj on. Zatlačil znova do meču a podarilo sa mu preraziť jeho útok. Dvoma úskokmi dozadu sa mu podarilo niekoľko metrovú vzdialenosť medzi nimi. Namieril na neho dlaň a vypustil rýchle Cero. Hneď na to použil Sonido aby sa dostal naspäť. Bol presne za tým Cerom. Nečakal ani kým dopadne a švihol katanou od jeho ramena až po pás.
Dante
Dante
Espada
Espada

Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 17. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Náměstí před akademií Empty Re: Náměstí před akademií

Příspěvek pro Kaito Thu May 28, 2015 6:03 pm

Můj útok byl vyblokován. V podstatě jsem to čekal, bylo by to moc velké štěstí, kdybych ho sejmul s tak slabým útokem. Ve chvíli kdy se on přemístil dále ode mě očekával jsem nějaký útok z jeho strany a také útok přišel. Vypálil Cero. Pomocí Shunpo jsem se přemístil do vzduchu a vyhl jsem se tím Ceru, sice to bylo jen tak tak ale aspoň že tak. Opět se poté zaměřím zrakem na svého protivníka, zhluboka se nadechnu a vyslovím  Ty pane! Maska z krve a masa, všechna stvoření, třepotavá křídla, ty, kdož neseš jméno člověk, pravda a střídmost, nad touto hříšnou zdí snů rozpoutáš ale lehce vztek svých drápů!
Hado no San-Džů-San (33) : Sokatsuj .


. Po vypálení Hado se pomocí shunpo opět přemístím na zem a vyčkávám.
Kaito
Kaito
Kapitán
Kapitán

Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 24. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Náměstí před akademií Empty Re: Náměstí před akademií

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru