Bleach RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Areál 1.

5 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

Areál 1.                               Empty Areál 1.

Příspěvek pro Kensuke Takudo Sat Dec 15, 2018 9:02 pm

Velké cvičiště s různými stroji, překážkami, loutkami apod
Kensuke Takudo
Kensuke Takudo
Vrchní Kapitán
Vrchní Kapitán

Poèet pøíspìvkù : 296
Join date : 02. 01. 14

Návrat nahoru Goto down

Areál 1.                               Empty Re: Areál 1.

Příspěvek pro Mizuki Sun Dec 16, 2018 10:09 am

*Pomalým krokom sa dostanem až ku cvičisku a celý čas som zamysleny nad tým ako budem trénovať, či sám alebo sa nájde niekto kto bude trénovať somnou, dostanem sa až na stred cviciska a porozhliadnem sa okolo seba, kde vidím rôzne nástroje na cvičenie či už figuríny na súboj s mečom alebo nástroje na posilovanie a podobne veci "Hádam niekto dôjde"Pomyslím si, lebo potom budem musieť sám cvičiť a nebude to najlepšie, predsa len zlepsim sa len v boji s niekým ako sám keď budem cvičiť*
Mizuki
Mizuki
Shinigami
Shinigami

Poèet pøíspìvkù : 171
Join date : 25. 07. 17

Návrat nahoru Goto down

Areál 1.                               Empty Re: Areál 1.

Příspěvek pro Shimizuki Saio Sun Dec 16, 2018 10:11 am

*Přijdu na cvičiště*"Hmm, je to tu větší než jsem si myslela."*Pořádně jsem se rozhlédla a uviděla jsem nějakou postavu. Pomalým tempem jsem se k ní přibližovala*
Shimizuki Saio
Shimizuki Saio
Shinigami
Shinigami

Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 12. 12. 18

Návrat nahoru Goto down

Areál 1.                               Empty Re: Areál 1.

Příspěvek pro Mizuki Sun Dec 16, 2018 10:14 am

*Nevšimol som si ju, že sa ku mne približuje ale mal som divný pocit že tu niesom sám, ale hrozí mi tu niečo? To neviem preto pre istotu chytím rukoväť zanpakuto do ruky a som v pozore z nenazdajky sa otočím smerom ku tebe, keď si dosť blízko pri mne*Och prepáč nevšimol som si ťa*Poviem trošku trápne keď si uvedomím že držím zanpakuto v ruke a zasmejem sa*
Mizuki
Mizuki
Shinigami
Shinigami

Poèet pøíspìvkù : 171
Join date : 25. 07. 17

Návrat nahoru Goto down

Areál 1.                               Empty Re: Areál 1.

Příspěvek pro Shimizuki Saio Sun Dec 16, 2018 10:19 am

*Jak jsem se k té postavě přibližovala, poznala jsem že je to muž, a když jsem se podívala pořádně viděla jsem, že drží zanpakuto*"Hmm, asi jsem ho vystrašila." Promiň asi jsem tě vyděsila měla jsem se ozvat. Jmenuji se Shimizuki Saio a jsem z první divize předpokládám že když jsi tady na tom místě tak taky budeš z první divize.
Shimizuki Saio
Shimizuki Saio
Shinigami
Shinigami

Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 12. 12. 18

Návrat nahoru Goto down

Areál 1.                               Empty Re: Areál 1.

Příspěvek pro Mizuki Sun Dec 16, 2018 10:20 am

*Predstavila sa mi, nečakal som že príde niekto*Moje meno je Mizuki taktiež z prvej divízie no trochu áno, keďže som nečakal že príde tu niekto*Poviem s úsmevom trochu a poriadne si ju premeriam pohľadom*
Mizuki
Mizuki
Shinigami
Shinigami

Poèet pøíspìvkù : 171
Join date : 25. 07. 17

Návrat nahoru Goto down

Areál 1.                               Empty Re: Areál 1.

Příspěvek pro Shimizuki Saio Sun Dec 16, 2018 10:23 am

Taky jsem nepředpokládala že tu někdo bude.*Usmála jsem se na něj a začala přemýšlet kolik mu asi je.* Každopádně přišel sis zatrénovat ne.*Znovu jsem se usmála*
Shimizuki Saio
Shimizuki Saio
Shinigami
Shinigami

Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 12. 12. 18

Návrat nahoru Goto down

Areál 1.                               Empty Re: Areál 1.

Příspěvek pro Mizuki Sun Dec 16, 2018 10:25 am

Áno to áno prišiel som zatrénovať*Trochu sa zasmejem,ale objavila sa príležitosť jak pre mňa tak aj pre teba, trénovať a zlepšiť sa, ja som si to uvedomoval ale či si to uvedomuješ ty to už neviem*
Mizuki
Mizuki
Shinigami
Shinigami

Poèet pøíspìvkù : 171
Join date : 25. 07. 17

Návrat nahoru Goto down

Areál 1.                               Empty Re: Areál 1.

Příspěvek pro Shimizuki Saio Sun Dec 16, 2018 10:33 am

Nuže tedy začneme co ty na to.*Usmála jsem se ačkoliv jsem dobře věděla že by mohl být zdatnější než já.* Chtěl by jsi trénink v nějakém speciálním okruhu nebo souboj se zanpakuto ?
Shimizuki Saio
Shimizuki Saio
Shinigami
Shinigami

Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 12. 12. 18

Návrat nahoru Goto down

Areál 1.                               Empty Re: Areál 1.

Příspěvek pro Mizuki Sun Dec 16, 2018 10:44 am

Asi by bolo najlepšie čistý súboj, povolené bude všetko len nejaké pravidlo kedy ukončíme súboj?*Spýtam sa naposled a chytím zanpakuto do ruky*
Mizuki
Mizuki
Shinigami
Shinigami

Poèet pøíspìvkù : 171
Join date : 25. 07. 17

Návrat nahoru Goto down

Areál 1.                               Empty Re: Areál 1.

Příspěvek pro Shimizuki Saio Sun Dec 16, 2018 10:50 am

Takže pravidlo bude dokud jeden přizná že už nemůže nebo padne do bezvědomí platí?*Usmála jsem se a sahala jsem po Soře
Shimizuki Saio
Shimizuki Saio
Shinigami
Shinigami

Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 12. 12. 18

Návrat nahoru Goto down

Areál 1.                               Empty Re: Areál 1.

Příspěvek pro Mizuki Sun Dec 16, 2018 11:11 am

Dobre platí*Poviem a odskočím trochu ďalej od teba a trochu pokrčím kolená a držím Kimikiri v ruke. Pozorujem ťa, hľadám pohľadom slabé miesta, možno ti to príde ako keby ťa scenoval robot, ale ja som iba v pozore a mierne napätý, okrem Kimikiri som takto ešte s nikým nebojoval a o tebe neviem nič, ale ako povedala Kimikiri, bojom zistíš o človeku všetko a spoznáš ho, preto iba čakám teraz na tvoj prvý ťah*
Mizuki
Mizuki
Shinigami
Shinigami

Poèet pøíspìvkù : 171
Join date : 25. 07. 17

Návrat nahoru Goto down

Areál 1.                               Empty Re: Areál 1.

Příspěvek pro Shimizuki Saio Sun Dec 16, 2018 11:18 am

*Přikrčila jsem se a vytáhla Kuroi Soru*"Hmm, tohle je poprvý co spolu bojujeme v souboji sice jen tréninkovém, ale i tak."*Začala jsem se soustředit abych zklidnila dech a mohla využít svojí rychlost naplno.* "Rychle vyrazím, oběhnu ho z pravé strany a zaůtočím ze zadu."
Shimizuki Saio
Shimizuki Saio
Shinigami
Shinigami

Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 12. 12. 18

Návrat nahoru Goto down

Areál 1.                               Empty Re: Areál 1.

Příspěvek pro Mizuki Sun Dec 16, 2018 11:20 am

*Nedokázal som čakať, z nenazdajky som sa objavil pred tebou pomocou shunpa a sekol smerom na tvoju hlavu so zanpakuto, nemal som v úmysle zabiť, takže to nebola silná rana, aj stihneš zareagovať tak by si sa mala vyhnúť ale bude to ťažké*
Mizuki
Mizuki
Shinigami
Shinigami

Poèet pøíspìvkù : 171
Join date : 25. 07. 17

Návrat nahoru Goto down

Areál 1.                               Empty Re: Areál 1.

Příspěvek pro Shimizuki Saio Sun Dec 16, 2018 11:23 am

*Použil jsi shumpo a objevil jsi se přede mnou, kdyby nebylo mých reflexů pravděpodobně bych skončila hnedka po prvním zásahu v bezvědomý na poslední chvíli jsem použila shumpo a přemístila se za tebe zamířila jsem na nohy a sekla jsem zanpakutou.*
Shimizuki Saio
Shimizuki Saio
Shinigami
Shinigami

Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 12. 12. 18

Návrat nahoru Goto down

Areál 1.                               Empty Re: Areál 1.

Příspěvek pro Mizuki Sun Dec 16, 2018 11:44 am

*Stihla sa vyhnúť a znenazdajky sa objavila zamnou a mierila mi na nohy, ja som v rýchlosti sa rukou dostrčil od zeme a tvoja zanpakutou preplula tesne podomnou a ja som vo vzduchu sa otočil mierne tým jak som sa odrazil rukou a kopol som smerom na tvoju hruď, keďže sme dosť blízko pri sebe, tak nemáš skoro žiadnu šancu sa vyhnúť možno akorát tak zmierniť silu kopu*
Mizuki
Mizuki
Shinigami
Shinigami

Poèet pøíspìvkù : 171
Join date : 25. 07. 17

Návrat nahoru Goto down

Areál 1.                               Empty Re: Areál 1.

Příspěvek pro Shimizuki Saio Sun Dec 16, 2018 11:49 am

*Dostala jsem nohou do hrudi a trošku jsem poodletěla.*Heh, nečekala jsem, že by se mi někdo mohl rovnat v rychlosti, asi jsem se přepočítala."Hmm jestli ho chci aspoň dotknout měla bych zvolit lepší taktiku."*Rozeběhla jsem se jak nejrychleji jsem mohla, přece jen sem před chvílí dostala přímou ránu do hrudi, těsně před tebou jsem použila shumpo a začala jsem se pohybovat okolo tebe v shumpu.*
Shimizuki Saio
Shimizuki Saio
Shinigami
Shinigami

Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 12. 12. 18

Návrat nahoru Goto down

Areál 1.                               Empty Re: Areál 1.

Příspěvek pro Mizuki Sun Dec 16, 2018 11:53 am

*Poodletela si, ja som sa tým kopom od teba odrazil a dopadol saltom vzad na nohy, postavil som sa a zasmial som sa*Sem celkom vyrovnaný to je fakt*Poviem a následne ju sledujem v pozore, nemám v úmysle útočiť zrejme by som ju netrafil, dávam si pozor na celé svoje okolie a snažím sa nájsť tvoje reiatsu a predpovedať kde budeš útočiť*
Mizuki
Mizuki
Shinigami
Shinigami

Poèet pøíspìvkù : 171
Join date : 25. 07. 17

Návrat nahoru Goto down

Areál 1.                               Empty Re: Areál 1.

Příspěvek pro Shimizuki Saio Sun Dec 16, 2018 11:58 am

"Je to vážnější než jsem si myslela, upřímně se mi ani trošku nelíbí, že je někdo stejně, ba možná ještě rychlejší než já."*Rozhodla jsem se, že na něj budu neustále útočit ze všech směrů a třeba ho se štěstí trefím.*
Shimizuki Saio
Shimizuki Saio
Shinigami
Shinigami

Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 12. 12. 18

Návrat nahoru Goto down

Areál 1.                               Empty Re: Areál 1.

Příspěvek pro Mizuki Sun Dec 16, 2018 12:04 pm

*Nebol som až tak rýchly ako ona, zťažka som sa jej dokázal vyrovnať v rýchlosti bola o malinko rýchlejšia ale nebolo to nič hrozné, uvedomoval som si že ak chcem niečo urobiť musím sa dostať z toho kruhu alebo ju nejako zastaviť, napadol ma nejaký nápad, ale musím ho stihnúť, sústredil som sa hľadal som tvoje reiatsu keĎ zrazu sa objavilo z mojej pravej strany a ja som tým smerom švihol zanpakuto keďže bolo dosť blízko, zablokoval som tvoju zanpakuto a hneď som v rýchlosti ľavou rukou sa snažil chytiť tvoju ruku, ale nevyšlo mi to, bola si rýchlejšia, hneď sa z ďalšej strany objavilo tvoje reiatsu, ledva som stihol zablokovať tvoj útok a znova som sa pokúsil chytiť ti ruku, nevyšlo znova, hneď som v rýchlosti sa otočil na druhú stranu, kde sa objavilo tvoje reiatsu a ja som hneď sekol znova tým smerom, ale väčšou silou a chytil ti ruku*Rýchlosť ti nepomôže vždy*Zasmial som sa keĎ som ju chytil a hneď som sa shunpol niekoľko metrov od teba*
Mizuki
Mizuki
Shinigami
Shinigami

Poèet pøíspìvkù : 171
Join date : 25. 07. 17

Návrat nahoru Goto down

Areál 1.                               Empty Re: Areál 1.

Příspěvek pro Shimizuki Saio Sun Dec 16, 2018 12:14 pm

*Celkem mě rozhodilo, že se mu povedlo mě chytit. Zavrávolala jsem a vyčkávala jsetli něco neudělá*Hmm, záčínám se dost bavit, ale přiznám se, že mě vcelku deptá to, že jsem se tě ještě ani jednou nedotkla.*Zasmála jsem se a čekala dál*
Shimizuki Saio
Shimizuki Saio
Shinigami
Shinigami

Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 12. 12. 18

Návrat nahoru Goto down

Areál 1.                               Empty Re: Areál 1.

Příspěvek pro Mizuki Sun Dec 16, 2018 12:23 pm

*Začnem pomaly oddychovať a namierim na teba ruku*To dáš*Zasmejem sa a zhlboka vydýchnem*Hado no 4:Byakurai*Poviem a vyletí na teba biely blesk o strednej sile a ja začnem premýšlať nad možnosťou výhry, nechcel som tým útočiť bolo mi jasné že sa tomu vyhneš ale chcel som si získať nejaký čas na premýšlanie, pri tom som však neustále v pozore a pripravený zareagovvať*
Mizuki
Mizuki
Shinigami
Shinigami

Poèet pøíspìvkù : 171
Join date : 25. 07. 17

Návrat nahoru Goto down

Areál 1.                               Empty Re: Areál 1.

Příspěvek pro Shimizuki Saio Sun Dec 16, 2018 12:31 pm

*Překvapilo mě, že jsi použil Byakurai, ale vyhnout se tomu nebyl takový problém bylo mi jasné, že tím chceš jen získat čas na přemýšlení. Vyhla jsem se a zároveň jsem taky použila Kido.*Shūsei hado no 4: Jugeki Byakurai.*Byla jsem bezradná vůbec jsem nevěděla co dělat dál.*
Shimizuki Saio
Shimizuki Saio
Shinigami
Shinigami

Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 12. 12. 18

Návrat nahoru Goto down

Areál 1.                               Empty Re: Areál 1.

Příspěvek pro Mizuki Sun Dec 16, 2018 12:37 pm

Bakudo no 8:Seki*Poviem a vytvorím menšiu guľu ktorú vystrelím na tvoje hado a odrazia sa*Anata no jinsei Kimikiri!*Zakričím a zmení sa mi zanpakuto, objavím sa pred tebou a mohla si si všimnúť že som dvojnásobne rýchlejši a seknem rýchlosťou zhora smerom dole, bude to pre teba skoro nemôžné bez poškodenia vyblokovať môj útok*
Mizuki
Mizuki
Shinigami
Shinigami

Poèet pøíspìvkù : 171
Join date : 25. 07. 17

Návrat nahoru Goto down

Areál 1.                               Empty Re: Areál 1.

Příspěvek pro Shimizuki Saio Sun Dec 16, 2018 12:47 pm

*Byla jsem velmi překvapená z toho jak si zrychlil a co možná nejrychleji jsem před sebe dala Kuroi Soru avšak stejně jsem schytala zásah do ruky Shunpla jsem se pryč od tebe a poprvé to vyslovila*Dākunaito Kuroi Sora.*Značne jsem pocítila zrychlení všech mých smyslů avšak pomůže mi to?*
Shimizuki Saio
Shimizuki Saio
Shinigami
Shinigami

Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 12. 12. 18

Návrat nahoru Goto down

Areál 1.                               Empty Re: Areál 1.

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru