Bleach RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Byt Mizukiho

3 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Byt Mizukiho - Stránka 2 Empty Re: Byt Mizukiho

Příspěvek pro Shimizuki Saio Sun Dec 16, 2018 10:42 pm

*Přišli jsme před tvůj pokoj*
No a jseš doma Mizuki.
Shimizuki Saio
Shimizuki Saio
Shinigami
Shinigami

Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 12. 12. 18

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizukiho - Stránka 2 Empty Re: Byt Mizukiho

Příspěvek pro Mizuki Sun Dec 16, 2018 10:43 pm

*Po ceste sa mi podarilo ako tak vytriezveť a rameno sa znova ozvalo*Ďakujem Shimi-chan, ponúknem ti niečo?
Mizuki
Mizuki
Shinigami
Shinigami

Poèet pøíspìvkù : 171
Join date : 25. 07. 17

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizukiho - Stránka 2 Empty Re: Byt Mizukiho

Příspěvek pro Shimizuki Saio Sun Dec 16, 2018 10:45 pm

Nene děkuju ještě si musím jít něco zařídit možná jindy. Dobře se vyspi.
*Ještě než jsem odběhla jsem ti dala pusu na tvář a pak už jsem utíkala zpátky k parku.*
Shimizuki Saio
Shimizuki Saio
Shinigami
Shinigami

Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 12. 12. 18

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizukiho - Stránka 2 Empty Re: Byt Mizukiho

Příspěvek pro Mizuki Sun Dec 16, 2018 10:50 pm

*Trochu ztuhnem po tej puse "To bol zaujímavý večer" Poviem si v hlave a pomaly za sebou zavriem, hneď na to ucítim ten smrad"Preboha smrdím jak hovno a treba mi ešte aj obväz vymeniť"Poviem si v hlave a povzdychnem si, a pomaly sa presuniem k posteli, dám si vrch oddevu dole a začnem si dávať pomaly obväz dole, čo začína dosť štípať, snažím sa to vydržať až kým není dole úplne. Pomaly si z tuby nanesiem trochu tej mastičky na prsty a začnem si tým jemne ošetrovať popáleninu, myslím že nemusím hovoriť ako to pekelne bolí, ale musím to vydržať, hneď na to si dám nový obväz na to a už začínam pociťovať chladivé účinky mastičky. Keď to je dokončené, tak zanpakuto uložím na skrinku nad posteľou, lahnem si do postele a úplne ma vypne*
Mizuki
Mizuki
Shinigami
Shinigami

Poèet pøíspìvkù : 171
Join date : 25. 07. 17

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizukiho - Stránka 2 Empty Re: Byt Mizukiho

Příspěvek pro Grey Mon Dec 17, 2018 5:59 pm

Mizuki -> Měl jsi celkem poklidnou noc. Jenom párkrát jsi byl zvracen do koupelny, ale nijak nic hrozného. Žádný úklid tě nečekal. Ale zase jsi se vzbudil celkem s velkou kocovinou. Hlava tě třeštila natolik, že sluneční světlo tě štípalo v očích a zpěv ranních ptáků ti připadaly jako rány na velikánské bubny. No, měl jsi rozhodně těžké ráno. Ale jak jsi se pomalu probouzel, kocovina upadala. Jenomže... dost jsi páchl.
Grey
Grey
Shinigami
Shinigami

Poèet pøíspìvkù : 1598
Join date : 08. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizukiho - Stránka 2 Empty Re: Byt Mizukiho

Příspěvek pro Mizuki Tue Dec 18, 2018 10:10 am

*Prebral som sa ráno dosť som mal bolesť hlavy, nepamätám si zo včerajšej noci skoro nič,akorat pár uztrižkov z toho čo sa dialo ako sme si pripijali hlavne, postavím sa a pomaly sa dostanem k sprche a pustím si na hlavu studenú sprchu. "To som potreboval"Hovorím si a nechám si na hlavu padať studenú sprchu, čo mi dosť pomáha aby som sa prebral, následne vyjdem zo sprchy, oblečiem sa a premýšľam čo budem robiť, rameno je na Tom už o dosť lepšie už len menšie popáleniny na ňom mám čo už ani nebolia poriadne, ešte si však raz nanovo previazem rameno, vyjdem von a zamknem za sebou a odídem nevedno kam*
Mizuki
Mizuki
Shinigami
Shinigami

Poèet pøíspìvkù : 171
Join date : 25. 07. 17

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizukiho - Stránka 2 Empty Re: Byt Mizukiho

Příspěvek pro Mizuki Tue Dec 18, 2018 9:43 pm

*Pomalým krokom som prišiel k bytu a vošiel som dnu, zapol som svetlo, knihu odložil na stôl. Šiel som do sprchy kde som premýšľal nad všetkým pod teplou vodou, čo sa stalo a aj nad tým čo bolo v knihe, bola to dlhá sprcha nečakane, po niekoľkých minútach som vyšiel von z čistou hlavou a utrel som sa, potreboval som spať, už som bol dosť unavená, ale predsa len čas na jednu cigaretku sa vždy nájde, oblečiem sa do domáceho prádla čo sú tepláky a nejaké tričko čo som našiel, vyšiel som von a zapálil si cigaretu"Snažím sa Kimikiri-san aspoň dúfam že si rada za to"Poviem si v hlave pri cigarete, pomaly ju fajčím a znova premýšľam no tentokrát nad tým čo by som zajtra robil, ale asi pôjdem zatrénovať si znova,potrebujem zosilniť, ale to je teraz vedľajšie, práve som totiž dokuril cigaretu a vošiel dnu, zamkol som za sebou, rýchlo som si vybral nejakú vodu, napil sa z nej a pozerám že mi bude treba kúpiť nejaké jedlo a vodu, pôjdem tam zajtra, pomaly ľahnem do postele kde krásne zaspím po dlhej dobe konečne znova*
Mizuki
Mizuki
Shinigami
Shinigami

Poèet pøíspìvkù : 171
Join date : 25. 07. 17

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizukiho - Stránka 2 Empty Re: Byt Mizukiho

Příspěvek pro Mizuki Wed Dec 19, 2018 11:26 am

*Ráno sa preberiem dosť neskoro, ale konečne vyspatý ako mám byť, slniečko už ale svieti a deň je už v plnom prúde "Prispal som si sakra" Povzdychnem si v duchu a postavím sa z postele, rovno sa vehnwm do kúpeľne, kde si umyjem tvár aby som sa prebral, pomôže mi to, vojdem do kuchyne pomaly a začnem si pripravovať kávu, je to klasická káva. Keď je káva urobená tak sa vyberiem von a zapalim si k nej cigaretu, premýšľam čo budem robiť dnes ale jednoznačne musím zabehnúť do obchodu. Dopijem kávu a aj dofajčím cigaretu, vojdem späť do bytu a idem všetko popratať. Trvá mi to nejakú tú chvíľu napraviť posteľ, umyť riad a tak, ale keď to mám dokončené tak sa prezleciem do Shinigijskeho oblečenia,Kimikiri si pripnem na pás a pomaly odídem smerom k nejakému obchodu*
Mizuki
Mizuki
Shinigami
Shinigami

Poèet pøíspìvkù : 171
Join date : 25. 07. 17

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizukiho - Stránka 2 Empty Re: Byt Mizukiho

Příspěvek pro Mizuki Wed Dec 19, 2018 11:43 am

*Objavím sa pred dverami aj s nákupom a vojdem rýchlo dnu, vybalim nakup a začnem si robiť niečo na jedenie, dorobim si jedlo a najem sa poriadne, potom si znova idem zapáliť a znova pozorujem oblohu "Čo teraz? Pôjdem trénovať alebo pôjdem ešte študovať?" Pýtam sa sám seba v hlave a potom jak dofajčím zájdem dnu a začnem znova študovať knihu aspoň na chvíľu*
Mizuki
Mizuki
Shinigami
Shinigami

Poèet pøíspìvkù : 171
Join date : 25. 07. 17

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizukiho - Stránka 2 Empty Re: Byt Mizukiho

Příspěvek pro Mizuki Wed Dec 19, 2018 7:54 pm

*Konečne dočítam knihu, trvalo to znova niekoľko hodín ale konečne sa mi to podarilo dočítať, cítim šťastie, ale aj potrebu vedieť viac, ale dneska už nie

Mohol by som ísť niekde do mesta

Poviem si v hlave a pozriem sa von oknom, no rozhodnem sa, že naozaj by som mohol ísť niekde a tak vstanem , vyjdem vonka, kde zamknem za sebou a zmiznem pomocou shunpa*
Mizuki
Mizuki
Shinigami
Shinigami

Poèet pøíspìvkù : 171
Join date : 25. 07. 17

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizukiho - Stránka 2 Empty Re: Byt Mizukiho

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru